« Hürriyet.com.tr

Seyahat çantası

Hürriyet Haber
X
Dudaklarınızı koruyun

Tender Care, kışın soğuktan çatlayan, kuruyan dudaklarınızı yumuşatıyor, koruyor. Oriflame’in ürünü balmumu, zeytinyağı ve engerekotu yağlarını içeriyor. Yumuşak ve pürüzsüz dudaklar isteyenler için. (tr.oriflame.com)

Cep kaloriferi

Kayak yaparken, kışın yürüyüşe çıktığınızda üşüyen ellerinizi hızlı bir şekilde ısıtabilirsiniz. Decathlon’un el ısıtıcı cepte, eldiven altında kullanılabiliyor. İçindeki kimyasal karışım havayla temas ettiğinde beş saat boyunca ısı üretiyor. Pakette 10 adet ısıtıcı bulunuyor, fiyatı 12 TL. (www.decathlon.com.tr)

Daha yukarı sıçramak isteyenlere

Reebok, Jumptone teknolojisiyle erkeklere eşsiz bir deneyim sunuyor. Tabanındaki denge noktaları sayesinde, daha yukarı sıçramanız için gereken kas gruplarını daha fazla çalıştıracak ve böylece itici gücünüz olacak. Özel kesimi ve renk seçenekleriyle Jumptone’u tüm Reebok satış noktalarından 181 TL’ye bulabilirsiniz.

Kulaklarınız rahat etsin

Soğuk havalarda kulaklarınızı koruyun. Accessorize renk renk kulaklıkları (Ear Muffs) size sunuyor. Ürün, yumuşak taklit kürk astarlar ve örme modelleriyle kulaklarınıza kışın açık havada yaz rahatlığını sağlayacak. Fiyatı 35 TL. (www.accessorize.com)

Yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz

Swiss Eye’ın ürettiği Swiss Phantom model gözlükler avcılar ve atıcılar için tasarlandı. Kırılmaz, buğulanmayı önleyici camları turuncu ya da siyah. Koruyucu kılıfıyla birlikte fiyatı 160 TL. (www.meydankamp.com)

Su geçirmiyor, nefes alıyor

Kanyon’un kış koşullarında doğa sporları yapanlar için hazırladığı özel mont dört katmandan oluşuyor. Üç katman kumaşın arasına bir katman su geçirmez malzeme eklenmiş. Teri dışarı atan, nefes alan montun alt katmanı ısıyı koruyup vücudu sıcak tutuyor. Koltuk altı terlemeye karşı fermuarlı, kolları daraltma özelliğine sahip. Fiyatı 120 TL. (www.kanyonltd.com)

Kaynak:

Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Bu kabilenin kadınları yavru geyikleri kendi çocuklarından ayırmıyor!
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Bu festivali kaçırmayın: La Tomatina
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Dünyanın en şanslı kabilesi: Bajau
GezginGezgin
Afrika’nın renkli labirenti: Marakeş
YazYaz
Mavi cennet Kaş’a yolculuk
GezginGezgin
Dünya barışı için yollara düşen gezgin