« Hürriyet.com.tr

Seyahat çantası

Hürriyet Haber
X
Omuzlarınızdaki yükü azaltın
Jansport’un Aircure Black sırt çantası modeli airLift süspansiyon sistemi sayesinde omuzlara uygulanan basıncı yarıya düşürüyor. Yüksek derecede dirence sahip çanta, darbeleri emiyor, ağırlık yükünü eşit olarak dağıtıyor. Ayrıca şekli vücudun doğal yapısına uygun, ergonomik kayışlara sahip. (www.jansport.com)

Seyahat paketinde temizlik mendili
Islak temizlik mendili Fresh’n Soft’un seyahat paketleri bulunuyor. Boyutu klasik ıslak cep mendilin boyutuna yakın. Taşıma kolaylığı sağlıyor, yer kaplamıyor. Cilde zarar verebilecek bakterilerin yerleşmesini engellemeye yardımcı oluyor. Alkol ve boya maddesi içermiyor, cildin pH dengesiyle uyum gösteriyor. Aile Seyahat Paketi ve Bebek Seyahat Paketi seçenekleri var.

2 yıl garantili bot
Levi’s 1853 Footwear koleksiyonu, klasik Amerikan tarzını İtalyan ayakkabı yapımı geleneği ile birleştiriyor. Sınırlı adette Türkiye’ye getirilen ve sadece Levi’s Beyoğlu ve İstinye Park AVM mağazalarında satışa sunulan bu koleksiyondaki ürünlerin fiyatı 299 TL. 2 yıl garantisi var. (www.levi.com)

Size uygun makineyi seçin
Pentax fotoğraf makinelerinin çeşitli renk, boyut ve özelliklerde her zevke ve ilgiye göre modeli bulunuyor. Fiyatlar 419 ile 3799 TL arasında değişiyor. (www.toshibashop.com.tr)

Hesaplı alışveriş için ürünler
C&A’nın ürün seçenekleri arasında kış mevsiminde ihtiyaç duyulan deri çizmeler, eldivenler, şapkalar, atkılar, yelekler bulunuyor. Hesaplı alışveriş yapmak isteyenlere hitap ediyor. (www.c-and-a.com)

Su geçirmez pantolon
Wildlife su geçirmez ve nefes alabilir membranlı GTX pantolonun fiyatı 162 TL. İstanbul Karaköy’de bulunan outdoor giyim firması Atlas’tan satın alabilirsiniz. (www.atlaskamp.com)

Kayak tatiline gitmeden uğrayın
Ankara ve Eskişehir’de bulunan, geçen yıl İstanbul’da Forum Alışveriş Merkezi’nde açılan Decathlon’da surf, futbol, basketbol, fitness, trekking, tenis, dağcılık, balıkçılık gibi her yaş için 60 farklı spor dalından spor ekipmanı, tekstili ve aksesuvarı bulunuyor. Kayak tatili için renkli ve sıcak polarlar, trendy snowboard ve kayaklar, çocuklar için özel kayak tulumları, kayak gözlükleri, bereleri uygun fiyata satın alabilirsiniz. (www.decathlon.com.tr)

Kaynak:

En İyi
Türkiye’nin en güzel 10 nehri
GezginGezgin
Şehirde kalanlara bayram için 20 öneri