ERZURUM HABERLERİ

Sevim: Ghsim En Büyük Paydaşımız

IHA
29 Temmuz 2015 - 14:24Son Güncelleme : 29 Temmuz 2015 - 14:25

TÜRK TELEKOM BÖLGE MÜDÜRÜ TİMUR SEVİM GSİM İL MÜDÜRÜ FUAT TAŞKESENLİGİL'İ ZİYARET ETTİ

IHA

Türk Telekom Doğu-1 Bölge Müdürü Timur Sevim, Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil’in spora çok olumlu bakan ve değer veren bir bürokrat olduğunu belirterek, “GHSİM her zaman sporda bizim en büyük paydaşımız olmuştur” dedi.
Türk Telekom Doğu-1 Bölge Müdürü Timur Sevim, Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil’i ziyaret ederek spora ve spor kulüplerine verdiği destekten dolayı kendisine teşekkür etti. Taşkesenligil’i göreve geldiği günden beri çalışmalarını yakınan takip ettiklerini ve takdirle karşıladıklarını belirten Sevim, “Fuat bey spora ve gençliğe destek veren ve değerlerimize sahip çıkan bir bürokrat kendisine bundan sonraki çalışmalarında da başarılar diliyoruz. Erzurum Türk Telekomspor olarak her zaman sporda en büyük paydaş olarak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüzü gördük. Görmeye de devam ediyoruz” diye konuştu.
TELEKOM TÜRK SPORUNUN LOKOMOTİFLERİNDEN BİRİDİR
Erzurum Türk Telekomspor’un yıllarca atletizmde ve judoda Türkiye’ye milli sporcuları kazandırdığına işaret eden Türk Telekom Doğu-1 Bölge Müdürü Timur Sevim, “Kulüp olarak yıllarca özellikle atletizmde Türkiye’nin lokomotifi olduk. Ülkemize şampiyonluklar kazandırdık, batıdaki kulüplere sporcular yetiştirdik” dedi. Sevim, Engelliler Bilek Güreşi’nde Gökhan Seven ve Londra 2012 Paralimpik Olimpiyatları’nda ülkemizin gurur kaynağı olan Doğan Hancı gibi başarılı sporculara da sahip olan bir kulüp olmanın sevincini yaşadıklarını belirterek, “İki sporcumuzda göğsümüzü kabartan derecelere imza atmışlardır” şeklinde konuştu.
GENÇLİK VE SPOR NEREDE BİZ ORADAYIZ
Türk Telekom Doğu-1 Bölge Müdürü Timur Sevim’in ziyaretinden ve kurum hakkındaki düşüncelerinden büyük bir memnunluk duyan Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, “Erzurum GHSİM olarak tüm tesislerimizle gençliğin ve sporun yanındayız. Başarılı sporcuların yanı sıra maneviyatına, örf ve ananelerine sahip çıkan ve değer veren gençler yetiştirmenin de gayretini güdüyoruz. Gençlik bizim çok değer verdiğimiz bir kavramdır. Bilgili ve becerikli gençleri gençlik merkezlerinde yetiştirebilirsek bununla mutluluk duyarız. Kurumlar arasında dayanışmaya önem veren bir kurum olarak da, Türk Telekom Doğu-1 Bölge Müdürlüğü ile her zaman iyi diyaloglar içinde olmanın sevincini yaşıyoruz” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Erzurum haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Erzurum ilinden Sevim: Ghsim En Büyük Paydaşımız hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Temmuz 2015 tarihinde saat 14 24’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Sevim: Ghsim En Büyük Paydaşımız haberi güncellenecektir.

  ERZURUM NAMAZ VAKİTLERİ
  24 Ağustos 2017, Perşembe
  • İmsak
   03:40
  • Guneş
   05:28
  • Öğle
   12:28
  • İkindi
   16:13
  • Akşam
   19:08
  • Yatsı
   20:41
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı