« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sevgiyi Beyda’da tattım

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Uçak 9 bin metre yükseklikteydi. Saatte 850 kilometre hızla gidiyorduk. Galatasaray'ın yeni damatlarından Hakan Şükür tek başına oturuyordu. Yüzünde gülücükler yayılıyordu. Uçakta görüntü almak yasaklandı. Yanına oturdum, ‘‘Ayrılık’’:

- Ağabey ilk sen böyle bir soru sordun. Ayrılık zor geliyor, ama mecbursun. Çünkü işimiz bu. Yalnız elimdeki tatil resimlerine bakıp şimdilik avunuyorum. Başka çarem yok.

-Küçük Şükür?

-Bir yıl sonra. Çocuk için acele etmiyoruz, ikimiz de evliliğimizi oturtalım ondan sonra çocuk diyoruz.

-Boynundaki ne?

Çıkardı gösterdi. Küçük kalp şeklindeki kolyenin içinde ‘‘Beyda’’ yazıyordu.

-Ona bakıyorum bana yetiyor.

-Hasret?

-Artık telefonla bu hasreti gidereceğim. Cep telefonuyla her an her dakika konuşma imkanı var. Artık hasretimi telefonla bir nebze olsun hafifleteceğim.

-Sevgi?

-Beyda ile tattım. Onunla ömür boyu sürdüreceğim. Eşim olduğu için söylemiyorum ama dünyanın en iyi insanı. Bana güç ve hayat verdi. Bir yerde kendimi çok şanslı sayıyorum. Mutluluğu yakalamak için bu yaşıma geldim, bu zamana kadar bekledim. Herkesin benim gibi mutlu olmasını isterim.

-Bu sene goller ne olur?

-Çıtayı yükselteceğim. Kafam dinç, huzurluyum. Mutluyum, mesutum. Daha ne isteyeyeim. Bunları sahaya yansıtmak zorundayım. Çıtayı yükseltmek istiyorum.

-Beyda şöhretine alıştı mı?

-Kolay değil, ama akıllı insan. İlk gün uçağa binip Antalya'ya gittik. Herkes benimle ilgilenirken o yalnız gülücükler dağıtıyordu. Tabii ki tanınmış bir kişi oluşum onu hiç rahatsız etmedi. Nerede nasıl hareket etmesi gerektiğini çok iyi biliyor. Benim eşim hem akıllı hem sevimli.
Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler