Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

Sevgilisi 28 yaşında

Heves-Yasin Ekinci çifti, iki yıl önce boşanmıştı. Boşanmanın ardından Yasin Bey ortalarda görünmemeye, Heves Hanım’sa aksine arkadaşlarıyla hemen her gün bir davette veya açılışta boy göstermeye başladı.

Ama Yasin Bey kalbini 28 yaşındaki Vildan Acar’a kaptırınca durum değişti. Adı daha çok duyulur, kendi daha çok görünür oldu. Duyduğuma göre Ekinci ile Acar iki aydır birlikteymiş ve aynı evi paylaşıyorlarmış.

Bu ilişki ciddi

Sevil Sabancı ile Aslan Gener’in ilişkisi giderek ciddiyet kazanıyor. Daha önceki flörtlerini annesi Türkan Sabancı’nın bulunduğu ortamlara sokmamaya dikkat eden Sevil Hanım’ın kuralı bozması da bunu gösteriyor. Geçtiğimiz gece Selen Kantarcı ile Erhan Tunçbilek’in Sait Halim Paşa Yalısı’ndaki düğün davetine birlikte katılan çift, gecede Türkan Hanım’la aynı masayı paylaştı ve Gener’in aileye kendini kabul ettirdiği de böylece kesinlik kazandı.

Atina’da estiler

Dördüncü Finex Moda Fuarı’nın açılışı, Atina Büyükelçisi Tahsin Burcuoğlu ve Ticaret Müsteşarı Mr. Manoussos Voloudakis tarafından 3 Eylül’de yapıldı. Atina Büyükelçisi Tahsin Burcuoğlu, Türk ürünlerine dönük ilginin fuarlara katılımı etkilediğini vurgularken, her geçen gün artan ticari gelişmelerden oldukça memnun olduklarını belirtti. Yılda iki kez düzenlenen Atina Finex Uluslararası Moda Fuarı’na bu yıl Türkiye’den 89 firma katıldı. Fuarda, ünlü modacı Cemil İpekçi’nin özel olarak tasarladığı kıyafetleri, Ceylan Saner, Deniz Pulaş, Sema Şimşek, Yeşim Palandüz, Sinemis Candemir’in de aralarında bulunduğu Türkiye’nin ünlü mankenleri tanıttı.

Adlarına layık

Emra Ulusoy, İbrahim Çarmıklı’yla, Serra Hamamcıoğlu ise Alp Taşkent’le evlendi. Yani işdünyasının önde gelen ailelerinden Ulusoy ve Hamamcıoğlu, Çarmıklı ile Taşkentler’e gelin vererek bir anda güçbirliği yaptı. Emra ve Serra Hanım, yeni hayatlarında son derece mutlu...

Öte yandan soyadlarına yaraşır bir ağırbaşlılık ve zarafetle, bulundukları her ortamda da çevrelerinin takdirini topluyorlar.

Ve işte mutlu son

Tülin Şahin, beş yıldır birlikte olduğu Mehmet Özer’le önceki gece Swissotel Chalet Bahçe’de evlendi. 60 kişilik davetli topluluğunun katılımıyla gerçekleşen törene Şahin’in Danimarka’da yaşayan anne ve babası da katıldı. Ünlü manken meslektaşları arasından sadece Nefise Karatay, Çağla Kubat ve Yüksel Ak’ı düğününe davet etti.

Buna karşın Karatay’ın dizi çekimleri, Yüksel Ak’ın da İzmir’deki evlilik hazırlıklarını gerekçe göstererek gelmediği düğüne sadece Çağla Kubat katıldı. Törende Özer’in şahidi Metin Aşık, Şahin’in şahidi ise çifti tanıştıran Acun Ilıcalı oldu. Mehmet Bey, uçak korkusu nedeniyle balayını Türkiye’de geçirmeyi planladıklarını belirtti.
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI