"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Sevgililer Günü için poz verdi

Ivana Sert, alışveriş sitesi Markafoni’nin Sevgililer Günü kampanyası için objektif karşısına geçti.

Çekimlerde iki erkek mankenin eşlik ettiği Sert, ünlü markaların yanı sıra mart ayında Nişantaşı’nda açacağı mağazasında satışa sunacağı yeni
koleksiyonundan ürünlerle de poz verdi.

Çocuklara ördüler
Kanyon Alışveriş Merkezi’nde başlayan “Birlikte Örelim, Çocuklara Gönderelim” kampanyası için örülen atkıların sayısı 700’ü buldu. Neslişah Alkoçlar, Romina Hakko, Melisa Mutlu, Pınar Sabancı gibi cemiyet hayatının ünlü simalarının da destek verdiği kampanya kapsamında örülen atkılar, Adıyaman Kahta Yatılı İlköğretim Okulu’nda okuyan öğrencilere gönderilecek.

14 Şubat kampanyası
Kuyumcukent Wedding World içinde bulunan Class Diamond, Sevgililer Günü için yeni kampanya düzenledi. Sevgililer Günü’ne özel pırlanta, yüzük ve kolyeler hazırlayan Class Diamond, ‘her alışverişin bir hediyesi olur’ kampanyası ile evlenecek çiftler ve sevgililer için özel seçenekler sunuyor.

Şarkılar aşıklar için
Mazhar Fuat Özkan, bu akşam Jolly Joker Balans’ta sahneye çıkacak. MFÖ, Sevgililer Günü’nde şarkılarını aşıklar için söyleyecek.

Otelinde evlendi
Beşiktaş’taki Conrad Otel’in ortaklarından Güler-Erol Aksoy çiftinin oğulları Alper ile Sevil-Yılbay Boyacıoğlu çiftinin kızları Sinem, üç yıllık birlikteliğin ardından Conrad Otel’de düzenlenen törenle evlendi. Düğüne, Neslişah Alkoçlar’dan boşanan Batu Aksoy da yeni sevgilisi Zeynep Okul’la katıldı.

Yeni yaşa yeni aşk
Nurettin Hasman, 54’üncü yaşını kızları Mina ve Merve’nin organize ettiği sürpriz partiyle kutladı. Ortaköy Blackk’teki partiye yeni sevgilisiyle gelen Hasman’ı, yakın dostları da yalnız bırakmadı. Geceye katılanlar arasında Hasman’ın eski sevgilisi Eda Taşpınar’ın amcası ve yengesi de vardı. Doğum günü pastasını kızlarıyla kesen Hasman, “Onlar benim her şeyim” dedi.

Tango ateşi
Beyoğlu’ndaki Ponte ve Litera adlı mekânlarda yaşayacağınız Sevgililer Günü kutlamasını, size özel hazırlanan yemeklerle farklı kılabilir, tango gösterisiyle gecenize renk katabilirsiniz.

Anti-Sevgililer Günü!
W Otel’in bünyesinde açtığı Minyon ile Akaretler-Sıraevler’e farklı bir renk katan Emre Çapa, mekânda bugün ‘Anti-Sevgililer Günü’ partisi düzenliyor. “Sevgililer Günü’nde sizi mum ışığında romantik bir akşam yemeğine davet etmiyoruz” diyen Çapa, partiye katılacaklara ayrıca siyah renkte giyinmelerini öneriyor!

Ünlü şeften aşk mönüsü
Dünyaca ünlü şef Carlo Bernardini, Palladium AVM’de hizmet veren ‘Ve...’ adlı restoran için özel bir Sevgililer Günü mönüsü hazırladı. Mönüde, İtalyan lezzetlerinin yanı sıra diğer dünya mutfaklarına ait tatlar da yer alıyor. Akşam yemeğine DJ Bora’nın seçtiği şarkıların renk katacağını da belirteyim.

Boğaz’a karşı aşk

Boğaz manzaralı Villa Bosphorus Çengelköy, sevgililere egzotik bir ortamda romantik bir gece vaat ediyor. Deniz ürünleriyle hazaırlanan lezzetler de damağıanızda unutamayacağınız tatlar bırakacak.

Evlilik fuarı
Evlilik Hazırlıkları Fuarı, evlenecek gençleri bir araya getirdi. Geçtiğimiz hafta Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen fuara HİS Davet & Organizasyon şirketi gibi sektörün önde gelen firmaları katıldı.

X