Sevgi Dolu Dokunuşlar

Hürriyet Haber
31.05.2010 - 12:35 | Son Güncelleme: 31.05.2010 - 12:35

Bebeğinizin Dünyaya Açılan Penceresi

Bebeğiniz için beslenmek kadar önemli olan şeylerden birinin ona dokunmanız olduğunu biliyor muydunuz? Teni sizin teninize temas ettiğinde hissettiği sevgi ve yaşadığı mutluluk bebeğinizin sağlıklı gelişimi için gereklidir. Çünkü sizin sevgi dolu dokunuşlarınız bebeğinizde hormonel ve fizyolojik değişimleri tetikleyerek duygusal, sosyal ve zihinsel gelişimine yardımcı olur.


Kelimelerin henüz anlam kazanmadığı dönemlerde küçük bir dokunuş bebeğinize her şeyi anlatır. Prima Premium Care adlı ürünü için yaratılmış sitesinde  kendi annelerin, çocuklarıyla aralarındaki o sevgi dolu ve hassas dokunma anlarının fotoğraflarını gönderebileceği bir yarışma başlattı. Siz de çocuğunuzla olan resimlerinizi gönderin ve ödül kazanma şansı kazanın.

Bebeğinizin cildinin her zaman yumuşak ve sağlıklı kalması için Prima şimdiye kadar ki en iyi Prima olarak nitelendirdiği Prima Premium Care ürününü piyasaya sürdü. Prima Premium Care, anne elinden sonra en yumuşak dokunuştur. Üstün Absorbaway tabakaları sayesinde Prima Premium Care ile bebeğinizin cildi hem yumuşacık hem de sağlıklı olur.

Detaylı bilgi için tıklayınız!

Etiketler:

    Sayfa Başı