« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sevensson ülkesine döndü

Bursa'da çıkan olaylar nedeniyle Beşiktaş maçını oynayamayan Bursaspor, pazar günü deplasmanda karşılaşacağı Kasımpaşaspor maçının hazırlıklarını sürdürüyor.

EMRE KOŞAK - BURSA / DHA
SON GÜNCELLEME

1 günlük iznin ardından dün akşam yapılan antrenmanla hazırlıklara başlayan Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam katılmazken, yeşil beyazlı oyuncuların moralinin yerinde olduğu gözlendi. İdmana menisküs ameliyatı olmak için ülkesine giden Svensson ile bağırsak enfeksiyonu geçiren Volkan Şen katılmazken, İvankov da düz koşu yaptı.

İBRAHİM ÖZTÜRK: "KARARI BAŞKANIMIZ VERECEK"

Bursaspor'un tecrübeli başarılı savunma oyuncusu İbrahim Öztürk, Bursaspor'la 1 yıllık daha sözleşmesi olduğunu belirten İbrahim, "Benim başka bir takımla anlaşmam bir şey ifade etmez, ama bazı gelişmeler var. Fakat öncelikle Bursaspor'un ve başkanımızın vereceği karar her şeyden önemli. Öncellikle kulübüme resmi bir teklifin gelmesi gerekir. Bekliyoruz. Bursaspor'da da kalabilirim. Bursaspor, neyi ya da hangi takımı uygun görürse ben o takımda oynarımö diye konuştu. Beşiktaş maçında yaşanan olaylar hakkında da konuşan İbrahim, "Sporu spor gibi algılamak gerekir, bu bir eğlencedir, kan davası değil. Herkesi bu konuda sağduyulu davranmaya davet ediyorum" şeklinde konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz