"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

‘Sess’iz sedasız aşk

Mehmet Germiyanlıgil, önceki akşam Ayşegül Demir’le Kuruçeşme’deki Sess’teydi. İkili, samimi tavırlarıyla dikkat çekti.

İşadamı Mehmet Germiyanlıgil, Elif Dürüst’le evliyken onun yakın arkadaşı Derin Mermerci’yle aşk yaşamış ve ilişkinin ortaya çıkmasıyla evliliği sona ermişti.
Derin Mermerci o ilişkinin ardından Tolga Egemen ve Cem Uzan’la aşk yaşadı, adı yolsuzluk iddialarına karışan Mehmet Germiyanlıgil ise ortalardan kayboldu.
Uzun süredir sesi soluğu çıkmayan Germiyanlıgil’i önceki gün Kuruçeşme’deki Sess’te gördüm. Yanında, adını Çiğdem Kayalı’yla yaşadığı aşkla duyuran Uğur Güven’in eski sevgilisi Ayşegül Demir vardı.
İkili, arkadaşlarıyla birlikte gittikleri mekânda hayli samimi şekilde dans edip eğleniyordu. Onları böyle görünce yeni bir aşka mı yelken açtılar acaba diye düşünmeden edemedim...

O içti, şoförü kaza yaptı!

Daha önce alkollü araba kullandığı için ehliyetine el konulan Mehmet Germiyanlıgil, gecenin sonunda görüntülenmemek için mekânı arka kapısından terk etti. Şoförünün kullandığı araç, geri geri giderken duvara çarptı. Sinirle aracından inen Germiyanlıgil’i çevredekiler sakinleştirdi. Ünlü işadamı daha sonra aracına binip oradan ayrıldı.

Defile kışlık izleyici yazlık

Mango’nun 2012 Sonbahar Kış koleksiyonu, önceki akşam Çırağan Sarayı’nda düzenlenen defileyle tanıtıldı. Sessiz sinemanın efsane ismi Charlie Chaplin’in model ve oyuncu torunu Kiera Chaplin’in onur konuğu olarak katıldığı defile, iş, sanat ve moda dünyasından çok sayıda ünlü ismi bir araya getirdi. Koreografisini Öner Evez’in yaptığı defilede görev alan mankenler kışlık tasarımlarla podyumda yürürken, konuklar yazlık elbiseleriyle renkli bir görüntü sergiledi.
Davetliler, Kiera Chaplin ile hatıra fotoğrafı çektirmek için sıraya girdi. Türkiye’de olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten Chaplin de İstanbul’a hayran kaldığını söyledi.

Beyoğlu’nda sanat ve eğlence

Beyoğlu’ndaki Fitaş binasının altıncı katında hizmet veren Topless, “Open Air Fest@Topless” adlı etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Eğlencenin kültürle iç içe olduğu mesajını veren, bugün başlayan ve hafta sonu boyunca devam edecek olan etkinlik, alternatif eğlence arayanları bekliyor.

 

X