SİVAS HABERLERİ

SESOB'dan ilçelere ziyaret

DHA
30.03.2016 - 10:13Son Güncelleme :
DHA

SİVAS, (DHA) - SİVAS Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği(SESOB) Başkanı Beşir Köksal, ilçelerde bulunan odaları ziyaret ederek oda başkanı ve yöneticileri ile bir araya geldi.

İlçelerde bulunan odaları tek tek ziyaret ederek esnafların sorunlarını yerinde dinleyen SESOB Başkanı Beşir Köksal, Şarkışla ilçesini ziyaret ederek Esnaf Odası Başkanı Hüseyin Himmetoğlu ile Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Alaattin Tinni ile bir araya geldi. Oda başkan ve yöneticilerinin yanı sıra esnaf ziyaretleri de yapan Köksal ziyaretlerin önemine değinerek, "Biz Esnaf Odaları Birliği olarak zaman zaman ilçelerdeki esnaf odalarını ziyaret ediyoruz. Oda Başkanlarımızla, yöneticilerimizle bir araya geliyoruz. Sorunlarımızı, sıkıntılarımızı bir araya gelerek konuşuyoruz. Bunları rapor ederek ilgili üst kuruluşumuza sunuyoruz. Bu günde Şarkışla ilçemizdeki odalarımızı ziyaret ederek hem esnafımıza yönelik yapılan çalışmalar hakkında bilgi veriyoruz" dedi.

Emekli olup esnaflık yapanlardan kesilen sosyal güvenlik destek primlerinin kaldırıldığını ve Nisan ayı itibariyle maaşlarda kesinti olmayacağını vurgulayan Köksal, basit usulde vergi mükellefi olan esnaflardan yıllık kazancı 8 bin liranın altında olanların vergiden muaf olacağını, bununla ilgili çalışmalar yapıldığını da sözlerine ekledi.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Sivas haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Sivas ilinden SESOB'dan ilçelere ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2016 tarihinde saat 10 13’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça SESOB'dan ilçelere ziyaret haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı