SİVAS HABERLERİ

SESOB Başkanı Köksal’dan Cumhuriyet Bayramı Mesajı

IHA
29.10.2015 - 13:39Son Güncelleme :

SİVAS ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ (SESOB) BAŞKANI BEŞİR KÖKSAL, CUMHURİYETİN KURULUŞUNUN 92'İNCİ YIL DÖNÜMÜ NEDENİYLE MESAJ YAYIMLADI.

IHA

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal, Cumhuriyet Bayramının 92’inci yıl dönümü nedeniyle mesaj yayımladı.
Kutlama mesajı yayınlayan Köksal, Cumhuriyet’in 92. yıl dönümünü gururla ve kıvançla kutladıklarını söyledi.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 92’inci yıl dönümünü kutlamanın onuru ve gururunu yaşadıklarını dile getiren Köksal, “Bugün ülkemizin, Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşunun 92’inci yılını büyük bir gururla kutluyoruz. Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde kazanılan Milli Mücadele ile tarihte eşine çok az rastlanır bir başarı gerçekleştirilmiştir. Yaşanılan tüm zorluk ve sıkıntılara karşın inanç ve kararlılık örneği olarak kazanılan bu zafer, Milletimize kayıtsız şartsız egemenliği sağlayan Cumhuriyeti bizlere armağan etmiştir. Cumhuriyet, her şeyini kaybetmiş olan bir milletin ulusal bağımsızlığını kazanabilmek için giriştiği milli mücadelenin sonucunda elde ettiği büyük bir zaferin sonucudur.”dedi.
Köksal, şunları kaydetti:
“Cumhuriyet bayramının 92’inci yılını kutladığımız bu günde bizler, geleceğe büyük inanç ve azimle yürümeliyiz. Türkiye cumhuriyetini, huzur ve refah dolu yarınlara ulaştırmak için güzel bir dayanışma örneği sergileyerek hep birlikte çalışmalıyız. Ülkemizi bölmek ve huzurumuzu bozmak isteyenler de asla fırsat vermemeliyiz.”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Sivas haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Sivas ilinden SESOB Başkanı Köksal’dan Cumhuriyet Bayramı Mesajı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 13 39’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça SESOB Başkanı Köksal’dan Cumhuriyet Bayramı Mesajı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı