Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Ses tellerini üşüttü programlarını iptal etti

  Ümit ÇETİN / RİZE
  19 Aralık 2009 - 00:00Son Güncelleme : 19 Aralık 2009 - 00:29

  Konya’daki Şeb-i Arus törenlerini izledikten sonra önce Trabzon’a ardından da memleketi Rize’ye geçen Başbakan Tayyip Erdoğan rahatsızlandı. Erdoğan’ın, Rize’de valilik ve belediye başkanlığı ziyareti ile AK Parti İl Başkanlığı’nca sivil toplum örgütlerine verilecek akşam yemeği programını ses tellerindeki rahatsızlık nedeniyle iptal ettiği bildirildi.

  Erdoğan, Diyanet İşleri Başkanlığı Müftü Yusuf Karali Eğitim Merkezi’nin açılışına katıldı, ancak ses tellerindeki rahatsızlık nedeniyle konuşma yapmadı. Erdoğan’ın, Güneysu’daki evinde istirahat edeceği belirtildi. Erdoğan, açılışını yaptığı tesisten Güneysu’ya gelişinde hemşerilerinin yoğun ilgisiyle karşılandı. Aracından inerek çocuklara oyuncak dağıtan Erdoğan, bir vatandaşın hatırını sorması üzerine, “Üşüttüm” dedi. Erdoğan’ın rahatsızlığı nedeniyle gün boyunca limonlu ve ballı ılık su içti.

  Açım, aç

  BAŞBAKAN, Trabzon’un Arsin İlçesi Ulucami’de cuma namazını kıldı. Erdoğan’ın çıkışında bir erkek, “Açım Başbakanım, açım. Terörist mi olmam lazım?” diye bağırdı. Bunun üzerine polis müdahale etti.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı