GeriSpor Servet'le karşılaştı, 'Sonra konuşuruz' dedi
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Servet'le karşılaştı, 'Sonra konuşuruz' dedi

Sivasspor Kulübü'nün 40. Yıl Kutlaması İstanbul'da yapıldı. Geceye katılan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın, Sivasspor ile bugün sözleşme imzalayan Servet Çetin'e, "Burada kameralar var, sonra konuşuruz" demesi dikkat çekti.

Sepetçiler Kasrı'nda, Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz'ın ev sahipliğinde büyük bir organizasyonla gerçekleştirilen geceye, Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ile Sivaslı iş, siyaset, spor ve sanat dünyasından çok sayıda davetli katıldı.

Abdüllatif Şener, yaptığı açıklamada, Sivas'tan daha fazla Sivaslı'nın yaşadığı İstanbul'da böyle bir organizasyonun yapılmasını anlamlı bulduğunu belirtirken, Sivasspor'a da başarı dileklerinde bulundu.

Organizasyon çerçevesinde modacı Melek Yargıcı'nın defilesi gerçekleştirilirken, Sivas'ın yöresel sanatçılarından Onur Şan ile Enver Meralli birlikte konser verdi. Gecenin sonunda sahne alan ünlü sanatçı Sibel Can ise davetlileri coşturan isim oldu.

Diğer yandan, bugün Sivasspor ile sözleşme imzalayan Servet Çetin de geceye katılırken, burada Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ile karşılaştı. Selamlaşma sırasında Aziz Yıldırım'ın, Servet'e transferi konusunda 'Hayırlı olsun' dileklerini ilettikten sonra, "Burada kameralar var, sonra konuşuruz" demesi dikkat çekti.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle