« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Servet'e Werder kancası

Alman kulübü, F.Bahçe’de forma şansı bulamayan tecrübeli futbolcuya teklif getirmeye hazırlanıyor. Servet, Fransız ve İspanyol kulüplerinin de listesinde.

Sadi Kemal YAŞAR
SON GÜNCELLEME
Fenerbahçe’de bir türlü forma şansı bulamayan Servet Çetin Avrupa kulüplerinin gözdesi. Geçtiğimiz yıl sarı lacivertli takımın değişmez oyuncularından birisi olan ancak geçirdiği sakatlıktan sonra yedek soyunmaya başlayan Servet’i almak isteyen Werder Bremen’li yöneticiler sarı lacivertli kulübün kapısını çalmaya hazırlanıyor.

Önder Turacı ile Fabio Luciano’nun uyum içinde oynaması nedeniyle kulübeye terk edilen Servet’in sezon sonunda sözleşmesi bitiyor. Denizlispor’da iken başta üç büyükler olmak üzere bir çok takımın transfer listesine giren ve milli takımda da istikrarlı çizgi yakalayan Servet’in menajerleri yurt dışından bir çok kulüp ile temas halinde.

MKTMKTM

Alman kulübü Werder Bremen’in yanı sıra Fransız ve İspanyol kulüplerinin de Servet’i yakın takibe aldığı ve sezon sonunda resmi teklif getirmeye hazırlandığı öğrenildi. Fenerbahçe yönetimi ise teknik direktör Daum’un vereceği rapor doğrultusunda Servet ile masaya oturmayı planlıyor.

Bunları da Beğenebilirsiniz