« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Servet'e kız arkadaşı Melda'dan büyük destek

2012 Londra Olimpiyat Oyunları'nda, erkekler 68 kiloda finale yükselen milli tekvandocu Servet Tazegül'ü, kendisi de tekvandocu olan kız arkadaşı Melda Akcan hiç yalnız bırakmıyor.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Excel Arena'da Servet Tazegül'ün yarı final müsabakasını büyük bir heyecan içinde izleyen Melda Akcan, her iki tarafında da milli tekvandocunun fotoğrafı bulunan ve önünde “İyi şanslar Servet” yazılı tişörtle Servet Tazegül'e destek verdi.

Servet Tazegül'ün Büyük Britanyalı Martin Stamper'ı 9-6 yenerek finale çıktığı maçın ardından AA muhabirinin sorularını yanıtlayan Melda Akcan, “Servet'in burada olması büyük bir şans. Onu desteklemek, destekleyebilmek çok büyük bir şans. Çok iyi ilerliyor” diye konuştu.

Melda Akcan, Servet'in maçları sırasında neler hissettiği sorusuna ise, “Çok kötü, anlatamam, yaşanılır. Çok heyecanlanıyorum” yanıtını verdi.

2008 Pekin Olimpiyatları'nda bronz madalya alan Servet'in Londra'da ne yapacağı sorusu üzerine de Melda Akcan, “Bu sefer altın madalya kazanacak. Altın cepte inşallah” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz