« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Servet ve Gürhan Sivasspor'da

Fenerbahçe Kulübü, futbolcularından Servet Çetin'i bonservisiyle, genç oyuncu Gürhan Gürsoy'u ise kiralık olarak Sivasspor'a verdi. Sivasspor, Beşiktaşlı Ali Eren ile de anlaşma sağladı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Kadrosunu güçlendirmeyi hedefleyen Sivasspor, Hollandalı orta saha oyuncusu Wooter’in ardından 3 yeni transfer daha gerçekleştirdi.

Yeni transferler nedeni ile kadroda kendisine yer bulumayan Fenerbahçeli Servet Çetin Sivasspor 1 yıllığına anlaştı. Yine Fenerbahçe’nin alt yapısından yetişen genç golcü Gürhan da 1 yıllığına kiralandı.

Kırmızı beyazlılar daha önce Beşiktaş forması da giyen ve bonservisi Üsküdar Anadolu kulubünde bulunan Ali Eren ile de maç başına anlaşma sağladı. Sivasspor Basın Sözcüsü Fikret Ünsal, alınan bu yeni 3 isimin Hollandalı Wooter ile birlikte yarın İstanbul’da sözleşme imzalayacağını söyledi.

Ligin başlarında alınan kötü sonuçlar nedeni ile oluşan karamsar havanın dağılması ve takımın güçlendirilmesi için yeni transferleri gerçekleştirdiklerini belirten Fikret Ünsal, “Sivasspor maddi gücü belli olan bir takım. Bu yeni 4 transfer maddi olarak bizi zorluyor. Bu nedenle takıma şehrin sahip çıkması gerek. Ticaret ve Sanayi Odası başta olmak üzere tüm şehirden destek bekliyoruz. Sivasspor’un şehre çok şeyler kattığını biliyoruz. Türkiye’de 10 milyon Sivaslı var ve bunların duası bizimle birlikte. Ama sadece dua yetmiyor, para da gerekli. Sivasspor’un başarısını destekleyen herkesi taşın altına elini sokmaya davet ediyoruz” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler