« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Servet: Sezon sonu gidebilirdim

Galatasaraylı oyuncu Servet Çetin, ligde bir kaç kez liderlik fırsatı yakalamalarına karşın bunu kullanamadıklarını, Gençlerbirliği karşısına bu fırsatı değerlendirmek istediklerini aktardı.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Çok zor bir maç yapacaklarını bildiklerini söyleyen Servet, “Gençlerbirliği iyi mücadele etti. Bizim için ise galibiyet çok önemliydi. Maçtan önce takım arkadaşlarımızla, bu maçı kazanırsak ve Fenerbahçe de Trabzonspor deplasmanında puan kaybederse ilk yarıyı lider bitirebileceğimizi konuşmuştuk” dedi.

Defanstaki problemleri, sakatlıklar nedeniyle değişen kadroya bağlayarak, savunmada uyumun önemine dikkat çeken Servet, kaleci Franco'nun ise eleştirildiği kadar hata yaptığını düşünmediğini kaydetti.

Servet, transferiyle ilgili yöneltilen bir soru üzerine, “Maddi anlamda kulübüm tatmin olursa, ben de Avrupa'ya gitmek isterim. Ayrıldığım tüm takımlara para kazandırdım. Benim bu sezon sonu sözleşmem sona eriyordu ve bunu kendi lehime de kullanabilirdim” şeklinde konuştu.

Ayrıca, UEFA Avrupa Ligi'ndeki Atletico Madrid eşleşmeleri için ise Servet “O maçlar farklı olur. İspanya takımı istemezdim ama bir yerlere gelmek istiyorsanız, eninde sonunda karşılaşacaksınız. Çok iyi bir ekip. İlk maçın orada olması avantaj ama iyi konsantre olmak lazım” ifadelerini kullandı.


Bunları da Beğenebilirsiniz