UŞAK HABERLERİ

Servet Kuş: 2023 Hedeflerine Kimse Engel Olamayacak

IHA
14.09.2015 - 15:39Son Güncelleme :

Ak PArti Uşak İl Başkan Vekili Servet Kuş'un açıklaması

IHA

AK Parti Uşak İl Başkan Vekili Servet Kuş, partisinin 5’inci Olağan Kongresi’ni tamamladığını ve Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun 1 Kasım seçimleri için startı verdiğini söyledi.
2001’de kurulan ve 13 yıl boyunca tek başına iktidarda kalan AK Parti Hükümetleri’nin istikrar ve toplumsal güven açısından önemli bir misyonu üstlendiğini dile getiren Servet Kuş, partisinin büyük ve güçlü Türkiye hedeflerinin iç ve dış mihraklarla baltalanmak istendiğini belirtti. Son günlerde artan terör olaylarına değinen Servet Kuş, “Kaos planlarıyla, Türkiye’nin 13 yıllık kazanımlarını yerle bir etmek istiyorlar. AK Parti kadroları buna asla izin vermeyecek bilgi ve tecrübeye sahiptir. Milletimizin menfaatleri için belirlediğimiz 2023 hedeflerimize kimse engel olamayacaktır” dedi.
AK PARTİ SIKI BİR ÇALIŞMA DÖNEMİNE GİRİYOR
Geçtiğimiz hafta sonu yapılan AK Parti’nin 5’inci Olağan Kongresi’nde, Genel Başkan ve Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun hiçbir fire vermeden güven tazelediğini belirten AK Parti Uşak İl Başkan Vekili Servet Kuş, 1 Kasım seçimlerinin startının da verildiğini kaydetti. Partisinin Uşak’tan 14 milletvekili aday adayının bulunduğunu anlatan Servet Kuş, kesin adayların 18 Eylül 2015 Cuma günü Yüksek Seçim Kurulu’na bildirileceğini ifade etti. Kesin adayların belirlenmesiyle temponun artacağını dile getiren Servet Kuş, “Genel Başkanımız ve Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu, hiç fire vermeden güven tazeledi ve parti genel merkezimizde tazelenme süreci tamamlandı. Şimdi önümüzde 1 Kasım seçimleri var ve startı da genel kurulumuzda verdik. Uşak’ta kesin adaylarımız belli olunca, daha sıkı bir çalışma dönemine gireceğiz. Partimizin bütün teşkilatlarıyla eşgüdümlü bir çalışma yapacağız” dedi.
TÜRK MİLLETİ OYNANAN OYUNUN FARKINDADIR
Türkiye’nin 13 yıldır önemli kazanımlar elde ettiğini söyleyen Servet Kuş, bölücü terör örgütü ve dış güçlerin kaos planlarıyla, 2023 hedeflerine engel olmak istediğini kaydetti. Servet Kuş, şöyle konuştu: “Bölücü ve yıkıcı terör örgütleri ile dış güçler bir anda düğmeye bastılar ve 13 yıllık kazanımları yok etmek ve milletin huzurunu bozmak için türlü türlü ayak oyunları hazırladılar. Kandan beslenen bölücü terör örgütü,Türk milletinin ne kadar vatansever ve ferasetli olduğunu unutuyor olmalı. Zira bu millet, ülkesinin birliği ve dirliği üzerinde oynanan bütün kirli oyunların farkındadır, büyük, birliğin ve beraberliğin asla bozulmadığı Türkiye hedefinden sapılmaması gerektiği düşüncesini hala muhafaza etmektedir”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Uşak haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Uşak ilinden Servet Kuş: 2023 Hedeflerine Kimse Engel Olamayacak hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 14 Eylül 2015 tarihinde saat 15 39’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Servet Kuş: 2023 Hedeflerine Kimse Engel Olamayacak haberi güncellenecektir.

UŞAK İLÇELERİ
UŞAK NAMAZ VAKİTLERİ
25 Kasım 2017, Cumartesi
 • İmsak
  06:06
 • Guneş
  07:48
 • Öğle
  13:00
 • İkindi
  15:35
 • Akşam
  17:51
 • Yatsı
  19:22
Diğer iller için Namaz Vakitleri »
Sayfa Başı