« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Servet çok hata yaptı

Michael Skibbe, iyi oynamadaklarını açıklarken, "Özellikle Servet pas verme konusunda kendisini biraz daha geliştirecek. Son maçlarda çok pas hatası yaptı. Bu günde ikinci yediğimiz golün pasını verdi" dedi.

Özkan ÖZTÜRK / DHA
SON GÜNCELLEME
GALATASARAY Teknik Direktörü Michael Skibbe, "Bursaspor’un galibiyetini kutluyorum. Hak ederek aldılar" dedi ve sözlerini şöyle sürdürdü: "İlk yarıda kontrataktan öne geçtiler. İlk yarıdaki ofansif futbolumuzdan dolayı çok top kaybettik ve ilk yarıyı da kaybettik. İkinci yarı takım olarak iyiydik. 2-0 erken geldi ama her şeyi denedik. Galibiyet için oynadık ama gereken futbolu oynayamadık ve mücadele edemedik. Neticesinde de gol bulamadık. Çok üzgünüz hayal kırıklığı ile İstanbul’a dönüyoruz.

Tabii ki sakat futbolcularımız var ve bir hayli de fazla. Oyuncuların sakatlandıktan sonra eski performanslarına dönmeleri zaman alıyor. Sakatlığı geçen futbolcuların takıma adapte olması güç oluyor.

Futbol iyi değildi

Bu olay çok üzücü. Son haftalarda gerçek takımımızı bulamadık. Ortaya koyduğumuz futbol iyi değildi. Bursasspor aynı Trabzon gibi çok iyi start verdi. Sivasspor’da geçen sezon böyle başlamış ve iyi yerde bitirmişti. Her takımın bu derece başarılı olacaklarını söyleyebiliriz.

Yusuf ve Bursasspor’un son maçlarını takibe almıştık ve önlemlerimizi almıştık. Defansif orta saha oyuncularımızın eksikliği nedeniyle önlemlerimiz yerinde olamadı. Yusuf için adam markajı yapmadık. Zaman zaman bazı futbolcularımız Arda olsun, Hakan Balta olsun, Ayhan olsun Yusuf’un farkındaydılar. Savunmamızın sorunu, top kaybettiğimiz zaman hızlı hücum yiyoruz. Kontra ataklarda sorun yaşıyoruz. Özellikle Servet pas erme konusunda kendisini biraz daha geliştirecek. Son maçlarda çok pas hatası yaptı. Bu günde ikinci yediğimiz golün pasını verdi."

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz