Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sertan: İddialar art niyetli

Gençlerbirliği'nin ara transferde transfer ettiği Sertan, gündemdeki teşvik iddialarını değerlendirerek, “Art niyet olmasa bu arkadaşımız talihsiz açıklamaları yapmazdı” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

"BEN KARŞILAŞMADIM"

Beştepe İlhan Cavcav Tesisleri'ndeki basın toplantısına katılan Sertan, teşvik primi konusunun her zaman konuşulduğunu, ancak şimdi su üstüne çıktığını belirterek, bu olayı kimsenin inkar edemeyeceğini söyledi. Sertan, kendisinin ise bu tür bir olayla karşılaşmadığını kaydetti.

"DAHA ÖNCE AÇIKLAMALIYDI"

Teşvik iddialarının gündeme gelmesine neden olan Cafer Aydın'ın açıklamasının yanlış olduğuna söyleyen golcü futbolcu, “Art niyet olmasa bu arkadaşımız talihsiz açıklamaları yapmazdı. Zor dönemlerden bayağı etkilenmiş. Daha önce açıklaması gereken olayları şimdi açıklamak doğru değil” dedi.
 
Sertan, Gençlerbirliği'nin son dönemde aldığı kötü sonuçlarla ilgili olarak da, “İyi mücadele etmemize rağmen istemediğimiz sonuçlar aldık. Mücadelenin yanında 3 puan da gerekli. Bu stres yaratır. Bu ciddiyetle gidersek, iyi yerlere geliriz” diyerek sözlerini tamamladı.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler