« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sert ama babacan

Almanya'da ‘‘sert ayak’’ olarak anılan Werner Lorant, Almanya kampında disiplini elden bırakmazken, babacan tavırlarıyla sarı lacivertlilerin gönlünü kazandı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
SEMPATİK

Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Werner Lorant, Antalya kampının ilk günlerinde disiplinli davranışıyla dikkatleri üzerinde toplarken, futbolcuların da sempatisini kazandı. Alman çalıştırıcı, antrenmanlardaki sert tutumunun yanı sıra babacan tavırlarıyla da sarı lacivertlilerin sevgisini kazandı.

SERT AYAK

Hem otelde, hem de idmanlarda fırsat buldukça her futbolcusuyla ayrı ayrı ilgilenen ve yakından tanımaya çalışan Lorant'ın ilk günlerdeki bu yaklaşımının takıma nasıl yansıyacağı merakla bekleniyor. Almanya'da ‘‘sert ayak’’ lakabıyla tanınan Werner Lorant, sarı lacivertli takıma da sert idmanlar yaptırıyor.

NUMARA YASAK

Sarı lacivertli takımın eski çalıştırıcısı Mustafa Denizli döneminde antrenmanları sürekli aksatan ve sakatlığını öne süren Rapaiç'in ilk günlerdeki performansı giderek yükseliyor. Werner Lorant, bu futbolcuyla özel olarak ilgileniyor ve antrenmanlarda sakatlık numarası yapmasına kesinlikle izin vermiyor.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler