Gündem Haberleri

  Serpil Bildirici son yolculuğuna uğurlandı

  ANKARA
  07.04.2016 - 18:32 | Son Güncelleme:

  HÜRRİYET Gazetesi Okur Temsilcisi gazeteci Faruk Bildirici’nin eşi Serpil Bildirici’nin cenazesi,  gözyaşları arasında Ankara’dan memleketi Söke’ye uğurlandı. 

  Bir süredir tedavi gördüğü İbni Sina Hastanesi’nde dün hayatını kaybeden 57 yaşındaki Serpil Bildirici için Kocatepe Camisi’nde cenaze töreni düzenlendi. Törende Bildirici ailesini, yakın dostları, meslektaşları, siyasetçiler ve akademisyenler yalnız bırakmadı. 

  Serpil Bildirici son yolculuğuna uğurlandı
  Faruk Bildirici, kızları Elif ve Aslı ile birlikte taziyeleri kabul etti. 

  Kocatepe Camisi’ndeki törene Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sedat Ergin, Hürriyet Ankara Temsilcisi Deniz Zeyrek, Hürriyet yazarı Yalçın Bayer, Hürriyet Daily News Genel Yayın Yönetmeni Murat Yetkin ile gazeteci dostlarının yanı sıra CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan ve CHP milletvekilleri Mustafa Balbay, Utku Çakırözer, Tuncay Özkan, bağımsız Ankara milletvekili Aylin Nazlıaka, eski bakan ve milletvekillerinden Murat Başesgioğlu, Yaşar Okuyan, Cengiz Akkaya, Gürcan Dağdaş ve Yılmaz Ateş, DP Genel Başkanı Gültekin Uysal, eski DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, RTÜK üyeleri İsmet Demirdöğen ve Süleyman Demirkan, Ankara Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Nazmi Bilgin ve ÇGD Genel Başkanı Ahmet Abakay da katıldı. 

  Serpil Bildirici son yolculuğuna uğurlandı
  Törenin ardında Serpil Bildirici’nin cenazesi memleketi Aydın’ın Söke ilçesine götürüldü. Serpil Bildirici, yarın öğle vakti Söke Hacılar Camisi’nde kılınacak namazın ardından Söke Asri Mezarlığı’nda toprağa verilecek. 

  Serpil Bildirici son yolculuğuna uğurlandı

  Etiketler: Kocatepe Camii
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı