« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Serkan'a özel markaj

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

BEŞİKTAŞ'ta teknik direktör Briegel, hafta sonu oynanacak Samsupspor maçında rakip takımın yıldızı Serkan'ı durdurmak için özel önlem aldı. Samsunspor'un genç ve teknik bir kadroya sahip olduğuna değinen Alman çalıştırıcı, özellikle Serkan'ın çok tehlikeli olduğunu dile getirdi.

Briegel, genç golcüyü durdurmak için de Tayfur'a özel markaj görevi verdi. Maçın hazırlıklarını BJK İnönü Stadı'ndaki taktik çalışma ile sürdüren siyah beyazlılarda, sağ kanatta yine Nihat'a görev verileceği öğrenildi. Briegel, takımın galibiyet serisini Samsunspor maçında da sürdürmek istediklerini söyledi.

Cemiyet'te görev bölümü

BEŞİKTAŞLILAR Cemiyeti görev bölümü yaptı. İkinci kez başkanlığa seçilen Mehmet Kazancı siyah beyazlı kulübe hizmet edecek genç beyinlerle yönetim oluşturduklarını ifade etti. Kazancı, yeni yönetim kurulunun şu isimlerden oluştuğunu açıkladı: 2.Başkan: Mustafa Kurnaz, Genel Sekreter: Hasan Bozkurter, Basın sözcüsü: Bahattin Demir, Muhasip üye: Sedat Siverek, Lokal amiri: Birol Sapanatan. Yönetim kuruluna da Mete Düren, Metin Albayrak, Yakup Avakoğlu, Muammer Yazıcı, Aydın Önal, Ahmet Banakan, Aslan Emre, Aziz Mimarlar, Haluk Aytı, Turgay Gürsoy, Fatih Büyüktopçu, Hasan Çakıroğlu seçildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz