« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Serkan şov yaptı, yandı

"Aday olursam, Hasan Doğan benim listemde" diyen Bıçakcı, M.Ali Yılmaz’a da yanıt verdi; "Terim kesinlikle görevde kalacak." Bıçakcı, Ulusoy’un 5 Ocak, kendisinin de 20 Ocak tarihini beklediğini ifade etti.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
FUTBOL Federasyonu Başkanı Levent Bıçakcı, federasyon ile Fenerbahçe Kulübü’nü karşı karşıya getiren Serkan Balcı konusunda çarpıcı açıklamada bulundu. Türkiye-İsviçre maçı sonrası yaşanan olaylarda Serkan’ın arkadaşlarına hava atmak adına ’Ben vurdum’ dediğini ileri süren Bıçakcı, "Serkan hava atmanın faturasını ödüyor" dedi.

Ve şöyle devam etti: "Serkan’ın arkadaşlarına (Ben şöyle vurdum, ben böyle yaptım) şeklinde açıklamaları olmuş. Futbolcular da Serkan hakkında bu eylemleri yaptığı şeklinde söylemlerde bulunmuşlar. Hamit Altıntop da son duruşmada bunlardan bahsetmiş. Ama bunu Serkan’ın şaka yolu ile söylediğinin de altını çizmiş. Serkan hakkında 23 Aralık’ta bir dosya açıldı. Yani anlayacağınız Serkan arkadaşlarına hava atarken durum ciddiye bindi."

Kongreyi bekliyor

Federasyon başkanlığına adaylığını koyan Mehmet Ali Yılmaz’ın "Başkan seçilirsem Fatih Terim’le çalışmam. Terim dönemi kapanmıştır" sözlerini değerlendiren Levent Bıçakcı, "Fatih Terim’in görevden alınması diye bir konu olamaz. Kesinlikle görevde kalacak. Kendisi zaten istifa etme yeteneğine sahiptir" yorumunu yaptı. Federasyonun 19-20 Ocak’ta gerçekleşecek kongrede başkan seçilmesi durumunda, Hasan Doğan’ın kendisiyle beraber çalışacağını kaydeden Bıçakcı, şöyle konuştu:

"Hasan Doğan benimle yaptığı konuşmalarda (Sen adaysan ben her zaman senin yanındayım) şeklinde ifadeler kullanmıştır. Kendisi ile sürekli birlikteyim ve temasımızı asla kesmedik. Haluk Ulusoy, 5 Ocak tarihini ben 20 Ocak tarihini bekliyorum. Adaylık konusunda çalışmalarım sürüyor. Aday olursam Hasan Doğan benim listemde yer alacaktır. Ayhan Bermek ile birleşme gibi bir çalışma içine henüz girmedik" ifadesini kullandı.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler