« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Serkan korkuttu

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Samsunspor'un golcüsü idmanda kasığından sakatlandı. Genç futbolcunun Karabük maçında oynaması zor. Teknik Direktör Türel, isteksiz futbolcularını azarladı...

<ı>Çalışmayı bıraktı

Samsunspor'da Serkan teknik yönetimi korkuttu. Kırmızı beyazlı takımın dün yaptığı idman sırasında sol kasığında çekme olan Serkan çalışmayı yarıda bıraktı. Serkan'ın cumartesi günü deplasmanda oynanacak Karabük karşılaşmasında oynaması tehlikeye girdi. Tedavisine başlanan Serkan'ın durumu maç sabahı netlik kazanacak.

<ı>Türel kızdı

Karabükspor karşılaşmasının hazırlıklarınının sürdürüldüğü idmanda futbolcularının isteksiz çalışması Teknik Direktör Metin Türel'i kızdırdı. Türel oyuncularını‘Antrenman yapmadan kendinizi maça nasıl hazırlayacaksınız? Böyle ciddiyetsizlik olur mu? Herkesin daha hırslı çalışmasını istiyorum. Çalışmayan formayı giyemez' diye uyardı.

<ı>Kampa giriyorlar

Bu arada Samsunspor'un perşembe günü Kastamonu'nun Araç İlçesi'nde kampa gireceği açıklandı. Samsunspor Basın Sözcüsü Tarık Kaptan, Karabükspor maçı hazırlıklarını cumartesi gününe kadar Araç'ta sürdüreceklerini söyledi. Teknik Direktör Türel ise Karabük karşısına mutlaka üç puan almak için çıkacaklarını ve bunu başaracaklarını söyledi.CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz