« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Serkan Balcı: Mutlaka kazanmalıyız

Trabzonspor, yarın deplasmanda Kayserispor ile yapacağı maç için özel uçakla Kayseri'ye gitti.

A.A.
SON GÜNCELLEME
18 kişilik futbolcu kadrosuyla Kayseri'ye giden bordo-mavili takımda Tolga Zengin, Musa, Çağdaş, Erdinç, Adnan, Ufukhan, Ufuk, Ömer Rıza ve Yusuf maç kadrosunda yer almıyor.

Bordo-mavili takımın golcü oyuncusu Umut Bulut, havaalanında basın mensuplarına yaptığı açıklamada, takımda teknik heyet değişikliği yaşandığını belirterek, “Ziya hoca ve yönetimin kararıydı, saygı duymak lazım. Futbolda böyle şeyler oluyor” dedi.

Kayseri'ye 3 puan için gittiklerini ifade eden Umut Bulut, “Zor bir deplasman. Ama böyle bir dönemde 3 puana ihtiyacımız var. Kendimiz, camiamız ve taraftarlarımız için galibiyetle dönmek ve moral bulmak istiyoruz. Ben gol atar, takım da kazanırsa daha çok mutlu olacağım” diye konuştu.

SERKAN

Trabzonspor'un bir diğer oyuncusu Serkan Balcı ise teknik direktör Ziya Doğan'ın gitmesine üzüldüklerini belirterek, “Ama artık önümüze bakmamız lazım. Önümüzde Kayserispor maçı var. Üst sıralardan kopmamak için mutlaka kazanmalıyız. Takım bunun bilincinde. İyi mücadele edip 3 puan kazanmak istiyoruz. Hem kendimiz hem camiamız açısında çok önemli. Bu maçta yenmemiz gerekiyor” diye konuştu.

TEKNİK ADAM ARAYIŞLARI

Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, kulüp başkanı Nuri Albayrak'ın teknik direktör arayışlarını yürüttüğünü söyledi.

Yurt dışından bekledikleri cevabı alamamaları halinde bu akşam yurt içine dönüş yapacaklarını belirten Sayitoğlu, “Türkiye'de Trabzonspor'un şu anki pozisyonda çalışacağı hocalar belli. Bir kısım düşündüğümüz teknik adamlar da var ama onlarla takım çalıştırdıkları için görüşmemiz şık olmaz” dedi.

Fortis Türkiye Kupası maçına muhtemelen yeni teknik adamın yetişeceğini kaydeden Sayitoğlu, “Mevcut teknik kadrodaki arkadaşlara da güveniyoruz. Bir sorun yaşamayacağımız kanaatindeyiz” diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler