İZMİR HABERLERİ

Serkan Acar’a, Partisinden İstifa Eden Orhan Destek Verdi

IHA
24.02.2015 - 13:20Son Güncelleme :

CUMHURİYET HALK PARTİSİ (CHP) İZMİR ALİAĞA BELEDİYE MECLİS ÜYESİ OLAN SELMA ORHAN PARTİSİNDEN İSTİFA EDEREK BELEDİYE MECLİSİNDE BAĞIMSIZ OLARAK SERKAN ACAR'A DESTEK VERECEĞİNİ AÇIKLADI.

IHA

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir Aliağa Belediye Meclis üyesi Selma Orhan partisinden istifa ederek belediye meclisinde bağımsız olarak Serkan Acar’a destek vereceğini açıkladı.
Aliağa için uzun yıllar çalıştığını belirten Belediye Meclis Üyesi Selma Orhan Serkan Acar ve ekibinin samimi bir şekilde sorunlara çözmek için gece gündüz çalıştığını ifade ederek şöyle konuştu: "Ben de Aliağa’nın değişimi yolunda; siyasi bir sıfat taşımanın, siyasi davranmanın, klasik siyasi çekişmeler ve şahsi menfaatler için vakit kaybetmenin Aliağa’nın geleceğinde çalınacak bir zaman olarak gördüğümden bugünden itibaren hizmet etmek için Sayın Serkan Acar ile yola devam etme kararı almış bulunmaktayım. Bu benim 30 yıllık geçmişimin, sizlerin arasından çıkmış ve sizlerden hiç ayrılmamış benim hizmet etme aşkımın bir sonucudur. Sizlerin duaları ile bu süreçte Aliağa’ya fazla hizmet etme imkanı bulacağımızdan hiçbir şüphem yoktur" diye konuştu.
Art niyetli kişiler tarafından insanlar arasında ve sosyal medya üzerinden birtakım iftira ve ithamlarla karşı karşıya kaldıklarını ifade eden Acar, "Allaha şükürler olsun ki bunlar ben ve ekibimin daha fazla çalışmasına, daha fazla halkla ilişkiler yapmamıza vesile olmuştur. Bugün buradan tekrar tekrar söylemek istiyorum Aliağa’da siyaseti bırakın, hizmetleri siyasi algı ile yıpratmaya çalışmayın ve dedikoduyu bırakın. Ben birinci yılımızı tamamladığımız 30 Mart itibarı ile bir yıllık icraatlarımızı tek tek halkımıza evlerine dökümanlarımızı göndererek anlatacağım. Bugün bu hizmet aşkımızı görerek ben ve ekip arkadaşlarımı onure eden gücümüze güç katan Aliağa’nın ablası Sayın Selma Orhan’ı aramızda görmekten büyük bir mutluluk duyduğumu belirtmek isterim. Hizmete, değişime hoş geldin Selma Abla gerçek ve samimi ekip ruhumuza güç verdin Selma Abla Allah beraberce nice hizmetler yapmamızı nasip etsin” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Serkan Acar’a, Partisinden İstifa Eden Orhan Destek Verdi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Şubat 2015 tarihinde saat 13 20’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Serkan Acar’a, Partisinden İstifa Eden Orhan Destek Verdi haberi güncellenecektir.

İZMİR NAMAZ VAKİTLERİ

11 Aralık 2017, Pazartesi
 • İmsak
  06:28
 • Guneş
  08:12
 • Öğle
  13:16
 • İkindi
  15:44
 • Akşam
  17:59
 • Yatsı
  19:31
Sayfa Başı