« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Seriyi sürdürmek istiyoruz"

Beko Basketbol Ligi'nde Cumartesi günü Bandırma Kırmızı'yı konuk edecek Pınar Karşıyaka'nın basın sözcüsü Tamer Ustaoğlu, “Ligin ilk devresini taraftarımızın desteğiyle galibiyetle tamamlamak istiyoruz” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Ustaoğlu, ligde aldıkları istikrarlı sonuçların ardından EuroChallenge Kupası ikinci turuna da iyi bir başlangıç yaptıklarını, galibiyet serisini sürdürmek istediklerini söyledi.

Bandırma Kırmızı'nın ligde bulunduğu konumu düşünmeden maça çıkacaklarını kaydeden Ustaoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:
“Bandırma Kırmızı karşısında alacağımız olası bir galibiyetle üst üste 8. maçımızı kazanmış olacağız. Hafta içinde EuroChallenge Kupası'nda Rusya'da önemli bir galibiyet aldık. Yaşadığımız sakatlıklara rağmen son dönemde istediğimiz sonuçları aldık. Bandırma Kırmızı karşısında da bu serimizi sürdürmek istiyoruz. Cumartesi günkü maçta taraftarlarımızın desteğine ihtiyacımız var. Ligin ilk devresini taraftarımızın desteğiyle galibiyetle tamamlamak istiyoruz.”

Karşıyaka Spor Salonu'nda Cumartesi günü saat 18.00'de oynanacak Pınar Karşıyaka-Bandırma Kırmızı maçı biletlerinin 5 lira, Salı günü EuroChallenge Kupası'nda oynanacak Pınar Karşıyaka-Antwerp Giants maçının biletlerinin ise 15 liradan satılacağı bildirildi. İki maç için hazırlanan biletlerin ise 15 liradan yarından itibaren Karşıyaka Spor Salonu'nda satışa sunulacağı belirtildi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler