ANTALYA HABERLERİ

Serik Çevresi Esnaf Ve Kefalet Kooperatifi’nde görev değişimi

AA / Servet Tümer
24.02.2016 - 15:09Son Güncelleme :

- Serik ve Çevresi Esnaf Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanlığına Ali Gülaydın getirildi

Serik Çevresi Esnaf Ve Kefalet Kooperatifi’nde görev değişimi
AA / Servet Tümer

ANTALYA (AA) - Serik ve Çevresi Esnaf Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu başkanlığında Mehmet Cesur’un yerine Ali Gülaydın getirildi.

Serik’te ikinci kooperatif olarak kurulan Serik ve Çevresi Esnaf Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu, 13 Şubat 2016 tarihinde yapılan Mali İş Yılı Olağan Genel Kurulu Toplantısı’nın ardından salı günü yapılan yönetim kurulu toplantısında aldığı kararla mevcut Başkan Mehmet Cesur’un görevine son verdi.

Toplantıda 5 kişiden oluşan Yönetim Kurulu, 4 oyla Kurucu Başkan Ali Gülaydın’ı yeniden başkanlığa getirilmesine karar verdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Serik Çevresi Esnaf Ve Kefalet Kooperatifi’nde görev değişimi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Şubat 2016 tarihinde saat 15 09’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Serik Çevresi Esnaf Ve Kefalet Kooperatifi’nde görev değişimi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı