Dünya Haberleri

  Şerifin kıskançlık cinneti

  Hürriyet Haber
  09.10.2007 - 00:00 | Son Güncelleme:

  ABD’nin Wisconsin eyaletinde önceki gün 6 genci öldüren ve daha sonra bir keskin nişancı tarafından öldürülen şerif yardımcısının kıskançlıktan dolayı cinnet getirmiş olabileceği belirtiliyor.

  Olayda çocuklarını kaybeden ailelerden alınan bilgilere göre partideki kızlardan biri 20 yaşındaki şerif yardımcısı Tyler Peterson’un eski kız arkadaşıydı. Crandon polisi ve Peterson’un ailesi konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmazken sanığı tanıyanlar, "Peterson çok normal biriydi. Kıskançlıktan başka bir sebep aklımıza gelmiyor" ifadesini kullandılar. Sanığın ailesinin ilerleyen günlerde bir basın açıklaması yapması bekleniyor.

  Olayda çocuklarını kaybeden aileler ise yaşadıkları şoktan kurtulmaya çalışıyorlar. 14 yaşındaki kızı Lindsey’i kaybeden Jenny Stahl, "Bu yaşadığımız çok berbat bir kabus. Ben hala birilerinin beni bu kötü rüyadan uyandırmasını bekliyorum. Kızımı bir kıskançlık cinneti elimden aldı" diyor çaresizce. Yaklaşık 2 bin kişinin yaşadığı Crandon kasabasında meydana gelen olayda 20 yaşındaki şerif yardımcısı Tyler Peterson, pizza yiyip film seyretmek için bir ev partisinde buluşan 7 gencin üzerine kurşun yağdırmıştı. 6 kişi yaşamını yitirirken gençlerden biri hala yoğun bakımda.
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı