Gündem Haberleri

  Şerif Can'ı bulan polislere ödül

  A.A.
  03.08.2006 - 14:13 | Son Güncelleme:

  Şehitlik ziyareti için ailesiyle birlikte gittiği Çanakkale'de yaklaşık 4 ay önce kaybolan 2 yaşındaki Ş.C.E'nin kurtarılmasıyla ilgili operasyonu yöneten Emniyet Müdürü Şentürk Demiral ve Başkomiser İlhan Ergin'e, Çanakkale Valiliğince onur belgesi verildi.

  Çanakkale Vali vekili Yusuf Ziya İnce, Çanakkale Valiliğinde düzenlenen törende yaptığı konuşmada, yaşanan olayın Türk halkını derinden yaraladığını söyledi.

  Olayın hemen ardından emniyet ve jandarma güçlerinin gerekli araştırmaları ve çalışmaları yaptığını belirten İnce, “Oluşturulan özel ekip, araştırma çalışmalarına büyük katkı sağladı. Dün itibariyle olay aydınlığa kavuştu. Gerekli adli işlemler başladı. Sayın Valimiz Orhan Kırlı, olayı başından beri yakından takip ediyordu. Valimiz, bu olayın aydınlatılmasında başarılı çalışma yapan ekibi takdirnameyle ödüllendirdi” dedi.

  Tören öncesinde Çanakkale Valisi Orhan Kırlı ile yaptığı telefon görüşmesinde, tek başlarına hareket etmediklerini ifade eden Demiral, operasyonun, Çanakkale ve İstanbul Emniyet Müdürlüğü ile jandarma ekiplerinin ortak çalışması sonucu, başarıyla tamamlandığını söyledi. Daha sonra, Çanakkale Vali Vekili Yusuf Ziya İnce, Emniyet Müdürü Şentürk Demiral ve Başkomiser İlhan Ergin'e onur belgelerini verdi.
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı