« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Seri zor geçecek"

Efes Pilsen ile karşılaşacak Fenerbahçe Ülker'in şube direktörü Nedim Karakaş, 1-0 önde oldukları serinin zor geçeceğini belirtti.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Beko Basketbol Ligi play-off yarı final serisinde Efes Pilsen ile karşılaşacak Fenerbahçe Ülker'in şube direktörü Nedim Karakaş, 1-0 önde oldukları serinin zor geçeceğini belirtti. Karakaş, Basketbol Federasyonunun internet sitesine yaptığı açıklamada, Efes Pilsen ile yıllardır play-off'larda karşılaştıklarını belirterek, "Rakibimizin kadrosunda bulunan oyuncuların kapasiteleri ortada. Türk oyuncularının hepsi milli takımlarda bizlerin de gözbebeği olan sporcular. Rakocevic, Avrupa Ligi'nde sayı krallığını kazandı. Efes Pilsen ile oynayacağımız yarı final serisi zor geçecek" ifadesini kullandı.

Sezon içinde rakipleriyle oynadıkları maçların çok az sayı farkıyla sona erdiğini hatırlatan Nedim Karakaş, şunları kaydetti:"Bu seri de mutlaka zorlu geçecek, ama bizim tek hedefimiz şampiyonluğa ulaşmak. Bunun için de rakibimiz kim olursa olsun geçmek zorundayız. Önce ilk maçı kazanıp skoru 2-0 yapmak istiyoruz. Kadromuzdaki oyuncular üst düzey oyuncular. Basketbolseverlerin çok zevkli ve çekişmeli bir seri yaşayacaklarını düşünüyorum."


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler