« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sergen'e tam not

Lucescu, Antalya kampının değerlendirmesini yaptı. Galatasaray'ın Rumen Teknik Direktörü, ‘‘İkinci yarı herkes ona hayran kalacak. Acele etmezsek, herkesin peşine düştüğü Sergen sezon sonu paylaşılamaz’’ dedi.

İlhan SÖYLER / Alper MERT
SON GÜNCELLEME
KAMPI DEĞERLENDiRDİ

G.Saray'da sona eren Antalya kampı sonrası Başkan Mehmet Cansun, Asbaşkan Levent Soylu ve Futbol Şube Sorumlusu Abdürrahim Albayrak teknik direktör Lucescu ile bir toplantı yaptı. Önceki gece saat 03.00'e kadar süren görüşmede kampı değerlendiren Lucescu yöneticilere, ‘‘Sergen'in bonservisini mutlaka alın. İkinci yarı herkes ona hayran kalacak’’ dedi.

ACELE EDİN

‘‘Takım olarak iyiyiz ama Sergen, Hasan ve Berkant çok farklı. Kampın yıldızlarıydılar.’’ diyen Lucescu şunları söyledi: ‘‘Sergen şimdi çok farklı. Daha çok koşuyor, daha çok top kapıyor, daha çok gol pozisyonuna girip çok gol atıyor. Sergen tam randıman oynamaya başladı. Şimdiden bonservisini alalım, yoksa herkesin sıraya girdiği Sergen sezon sonu paylaşılamaz.’’

TEK SANTRFOR

Takım içinde hiçbir sorun olmadığını söyleyen Lucescu, ‘‘Takımın performansından oldukça memnunum. Tek santroforlu sisteme ayak uydurmaya çalışıyoruz. Ümit Karan bu sistem içinde başarılı olacak. Bu sistem onun değişik özelliklerini de ortaya çıkardı. Golcülüğünün yanında ne kadar iyi asist yaptığını da gördük. Futbolcuları fazla yormamak için kampı kısa tuttuk’’ dedi.

HATA İSTEMİYORUZ

Lucescu konuşmasını şöyle tamamladı: ‘‘Batista yararlı olacak. 6 günlük kampta bir çok futbolcumu çeşitli yerlerde oynatmak istemiştim. Ama zaman azdı. Hata yapmak istemiyoruz. Çünkü geçen yıl küçük hatalar bizi şampiyonluktan etti. Şimdi yarış başlıyor. Şimpiyonlar Ligi'nde de tur atlayacağımızı sanıyorum.’’

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler