Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sergen'e hayranım

‘‘Brezilya'daki ailem G.Saray'da başarılı olmam için dua ediyor’’ diyen sarı kırmızılı futbolcu, ‘‘Sergen ile birlikte oynamak büyük keyif. Şampiyonluğa onunla birlikte koşacağız’’ dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
DUA EDİYORLAR

G.Saray'ın, Gaziantepspor'dan transfer ettiği Brezilyalı futbolcu Batista, sarı kırmızılı takımda forma giydiği için çok mutlu olduğunu söyledi. Brezilya'daki ailesinin de transferine çok sevindiğini söyleyen Batista, ‘‘Türkiye'nin en büyük takımına gittin’’ diyerek benim için dua ediyorlar'' dedi.

BÜYÜK KEYİF

Futbolun 90 dakika olduğunu ve bunu bir an olsun aklından çıkarmadığını söyleyen Batista, Sergen ile birlikte orta alanda mükemmel bir ikili oluşturacaklarını iddia etti. Batista şunları söyledi; ‘‘Sergen'in futbol zekasına hayranım. İnanın dünya çapında bir futbolcu. Onunla birlikte oynamak benim için büyük keyif olacak.

YORULMAM

Ancak onunla benim futbol stillerimiz çok farklı. Ben maç boyunca hiç durmadan dinlenmeden hızlı bir tempo ile oynarım. Orta alanda ileri geri gidip gelen bir futbolcuyum. Bu özelliğimi de kullanacağım. Bana güvenenleri mahçup etmemek için çok çalışıyorum. G.Saray'da bulduğum ortam ise tek kelime ile mükemmel.

ARTIK HAZIRIM

Fizik olarak oynamaya hazırım. Artık hiç bir sorunum yok. Saha içinde arkadaşlarım ile birlikte uyumu yakaladığım an herşey daha iyi olacak. G.Saray şampiyonluğa koşuyor. O şampiyonlukta benim de payım olacak. İyi bir ekibiz. Ve ben bu iyi ekipte olmaktan çok büyük bir mutluluk duyuyorum’’

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler