Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sergen paniği

G.Saray'da kiralık oynayan yıldıza Aston Villa talip oldu. Milli futbolcuyu İngiliz kulubüne kaptırmamak için harekete geçen Mehmet Cansun, Siirt.Jet-Pa Başkanı Takiddin Yarayan’a, ‘Size olan borcumuzu haftaya ödeyeceğiz. Sergen’i satmak istiyorsanız, bizden haber bekleyin’ dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
ASTON VİLLA DEVREDE

Galatasaray ile Siirt Jet-Pa Spor arasındaki Sergen krizi her geçen gün yeni bir boyut kazanıyor. Alpay Özalan'ın takımı Aston Villa, Sergen'e transfer teklifinde bulundu. Bu gelişme üzerine Galatasaray Başkanı Mehmet Cansun'un, Siirt Jet-Pa Spor Başkanı Takiddin Yarayan'ı telefonla arayarak, ‘‘Sergen'in kira bedeli olan 250 bin doları önümüzdeki hafta ödeyeceğiz. Ayrıca bu futbolcuyu satmak istiyorsanız, bizden haber bekleyin’ dediği öğrenildi.

SİİRT'TEN SON UYARI

Siirtli yöneticiler ise Aston Villa'nın önerisine sıcak baktıklarını belirterek, ‘‘Bizim için kulüp farketmez. En iyi teklifi veren, Sergen'i alır’’ dediler. Sergen'i öncelikle Avrupa kulüplerine satmak istediklerini vurgulayan sarı mavililer, ‘‘Galatasaray yöneticileri, gazetelere Sergen'i satın almak istediklerini söylüyorlar ama bu konuda bizimle herhangi bir görüşme yapmadılar. Aston Villa, Sergen için bize teklif sundu. Galatasaray'dan daha iyi bir öneri gelmezse, Aston Villa'ya satarız’ diye konuştular.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler