« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sergen’le helalleştik

Beşiktaş 2.Başkanı Güreli, yıldız futbolcuyla aylar önce anlaştıklarını belirterek, ‘Sergen başka bir takıma gidemez’ dedi.

Aykut ÖZÇELİK
SON GÜNCELLEME
BEŞİKTAŞ İkinci Başkanı Hüsnü Güreli, sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Sergen Yalçın ile aylar önce öpüşüp helalleştiklerini, zamanı geldiğinde hukuki prosedürü yerine getireceklerini söyledi. Yönetimin Beşiktaş Bedensel Engelliler Basketbol Takımı’nın bu haftaki rakibi GATA Karagücü takımına Dedeman Oteli’nde verdiği yemekte gazetecilerin sorularını yanıtlayan Güreli,‘Sergen başka bir takıma gidemez. Aylar önce kendisiyle helalleştik.

Transfer komitesi başkanımız Muzaffer Nasıroğlu bu konuda gerekli çalışmaları yaptı. Bir sorun yok’ dedi. Hüsnü Güreli, hakemliği bırakan Ali Aydın ile ilgili olarak da, ‘Ali Aydın matematiksel olarak en çok bize zarar vermesine rağmen, istifası bizi üzdü. Fenerbahçe-Ç.Rizespor maçında hatalı kararlar vermişti. Ancak, Ali Aydın bize göre Türkiye’nin yetiştirdiği en iyi hakem. Bence, yaptığı hata sonrası dinlendirilmeliydi’ yorumunu yaptı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.