« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sergen: Hakettiğim yerdeyim

Beşiktaşlı futbolcu Sergen Yalçın, ”Şu an hak ettiğim ve olmak istediğim yerdeyim” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Yıldız futbolcu, ”Beşiktaş'tan ayrıldığım ve sonrasında yeniden döndüğüm günleri hayatım boyunca unutamam. Çok etkilenmiştim. Sanki benden bir parça koparılmıştı. Beşiktaş'a yeniden döndüğümde ise heyecandan titriyordum. Hele İnönü Stadı'nda taraftarımızın karşısına yeniden çıkışımdaki duygularımı anlatabilmem mümkün değil” dedi.

Futbolculuk hayatı boyunca hep Türkiye'de olmayı tercih ettiğini kaydeden Sergen, “Şu an hak ettiğim ve olmak istediğim yerdeyim. Futbolculuk hayatım boyunca hep Türkiye'de olmayı ve burada oynamayı tercih ettim. Bugün itibariyle futbola başladığım ve yuvam olarak gördüğüm Beşiktaş'tayım. Rahat ve mutluyum. Futbol hayatımı da inşallah Beşiktaş'ta noktalayacağım” dedi.

Hiçbir zaman Avrupa'da oynamayı düşünmediğini söyleyen Sergen, "Benim ilk profesyonel olduğum yıllarda zaten Avrupa'da oynayan oyuncumuz yoktu. Yeni yeni bazı arkadaşlar gitmeye başladı. Eskiden Avrupa'ya transfer olmak çok zordu. Artık her şey değişti ve transfer de kolaylaştı. Ligler arasındaki kalite farkı kapandı. Ayrıca, Avrupa'da futbol oynamak şimdi çok daha kolay. Ben istemediğim için Avrupa'ya gitmedim, başka bir nedeni de yok” diye konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz