Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sergen’e özel görev

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe'nin Alman çalıştırıcısı, Beşiktaş maçının 11'ini kafasında belirledi. 4-4-2 dizilişi ile oynayacak olan sarı lacivertlilerde oyun kurucu Sergen olacak.

<ı>Alman ders çalışıyor

F.Bahçe Teknik Direktörü Löw, Beşiktaş derbisini kazanmak için harıl harıl ders çalışıyor. Alman çalıştırıcı kafasında muhtemel 11'i oluşturdu. Sarı lacivertliler eğer bir aksilik olamaması halinde sahaya Rüştü- İlker, Uche, Högh, Dimas- Tayfun, Murat, Sergen, Moshoeu- Baliç, Moldovan ile çıkacak.

<ı>Orta sahada pres

Takımı sahaya 4-4-2 dizilişi ile sürecek olan Löw oyun kuruculuk görevini Sergen'e vermeyi planlıyor. Sergen ile birlikte orta sahayı paylaşacak olan Tayfun, Murat ve Moshoeu öncelikle pres yapacak ve rakibin oyununun bozmak için mücadele verecek. Baliç ve Moldovan ise forvette değişken oynayacak.

<ı>Bol şut atılacak

Löw, Fenerbahçe'den sonra en az gol yiyen Beşiktaş'ın savunmasını uzaktan atılacak şutlarla geçmeyi hedefliyor. Buna göre Baliç'in frikiklerinin yanı sıra Murat Yakın, Sergen ve Moshoeu kaleyi gördüğünü anda bol bol şut çekecek. İlker ile Dimas da kanatlardan takıma pozisyon hazırlamaya çalışacak.
Bunları da Beğenebilirsiniz