« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sergen düğün kurbanı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Sarı siyahlıların teknik direktörü Susiç, yarış atı antrenörü Orhan Bekmezci'nin düğünü için gittiği Adana'dan zamanında dönmeyen ve dünkü idmana çıkmayan Sergen'i Şekerspor maçı kadrosuna almayacağını açıkladı.

İstanbulspor'da Sergen krizi büyüyor. Geçtiğimiz sezon Beşiktaş'ta sorun olan Sergen şimdi de İstanbulspor'da fırtınalar koparıyor. Form durumu ve tribünlere yaptığı el hareketiyle şimşekleri üzerine çeken Sergen, önceki gün yarış atı antrenörü Orhan Bekmezci'nin düğünü için izin alarak gitti Adana'dan zamanında dönmeyince kadro dışı kaldı.

Dün sabah yapılan idmana katılmayan Sergen'i Şekerspor maçı kadrosuna almayacağını açıklayan teknik direktör Saffet Susiç, ‘‘İzin alıp düğüne gitmişti ve bugünkü (dünkü) idmana katılacağını söylemişti. Zaten idmanı sevmeyen bir futbolcu. Kim olursa olsun haftada beş gün yapılan idmanlardan birisine çıkmayan futbolcuyu oynatmam’’ dedi.

Sergen'in geçen haftaki Beşiktaş maçı öncesinde son yapılan idmana ‘‘sakatım’’ diyerek çıkmadığına da değinen Susiç, ‘‘Yapılan muayenede hiçbir şeyi olmadığı anlaşıldı. Sergen için en kısı zamanda önlem alacağız’’ diye konuştu. Susiç'in Sergen hakkında ayrıntılı bir rapor hazırlayarak, yönetim kuruluna vereceği de öğrenildi.Bunları da Beğenebilirsiniz