GeriSpor Sergen bir numaram
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sergen bir numaram

Rıdvan Dilmen, 18 milli futbolcusu bulunan F.Bahçe'deki en güvendiği kozunu açıkladı

BM gibi takım

Fenerbahçe tam bir yıldızlar karması. Kadrosundaki 18 futbolcu çeşitli ülkelerin milli oyuncuları. Aziz Yıldırım'ın deyimi ile ‘‘100 milyon dolarlık takım.’’ Buna bir de Alpay eklendi. İşte BM'yi andıran, yıldızlar topluluğu olan böylesine bir takımda, çiçeği burnunda denebilecek bir teknik direktör görev başında: Rıdvan Dilmen.

Güzel sıkıntı!

Rıdvan ise gelecekten umutlu. Almanya kampının ilk bölümünü değerlendiren Rıdvan, iki ayda istediği tüm oyuncuların alındığını dile getiriyor ve ‘‘İyi bir kadro kurduk. Takımda 18 milli futbolcunun olması güzel bir sıkıntı. Çünkü 11'i kurarken oldukça zorlanacağım’’ diyor. İşte Rıdvan'ın görüşleri:

Sergen mükemmel

‘‘Bu kadroda herkes yıldız. Ayırım yapmak zor. İdmanlarda herkes istekli. Ama bir var ki, mükemmel bir performans sergiliyor: Sergen Yalçın. Kişiliği ile çalışkanlığı ile en büyük kozum olacak. İlk kez iyi bir devresi geçiriyor. Kalitesiyle üst düzeyde olacak. Ona çok güveniyorum.

Hepsi oynayacak

Baliç'in durumu belli değil. Başkan Aziz Yıldırım'a Baliç'in satılması halinde iki oyuncu istediğini söyledim. Alpay'ı aldık. Eğer Baliç giderse kafamdaki isim belli. Yeni transferin hepsini oynatmak için aldım. Ama durumlarını hazırlık maçlarından sonra tesbit edeceğim. 7-8 oyuncu elenecek.

G.Saray’ı geçeriz

Taraftarımız merak etmesin, iyi futbol oynayan şampiyon takım olmak amacındayız. Galatasaray iyi oynayarak şampiyon oldu. Takdir etmemiz gerekiyor. Bİzim de önümüzde uzun bir zamanımız var. Tek parolamız, çalışmak. Taraftarımızdan tek istediğim sabırlı olsunlar. Takımı da desteklesinler. Ligle birlikte bizim de icraatımız başlayacaktır.’’

İşte Rıdvan’ın milli futbolcuları

Rüştü, Engin, Ogün, Abdullah,

Alpay, Sergen, Saffet, Tayfun

(Türk Milli Takımı)

Moldovan (Romanya)

Moshoeu (Güney Afrika)

Dimas (Portekiz)

Preko, Johnson (Gana)

Baliç, Boliç (Bosna)

Uche (Nijerya)

Murat (İsviçre)

Mustafa (Almanya)Yorumları Göster
Yorumları Gizle