« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sergen 3 hafta yok

Samsunspor maçında sakatlanan ve MR’ı çekilen yıldız futbolcunun arka adalesinde çekme olduğu tesbit edildi.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME
Endişe yarattı

Beşiktaş’ın UEFA Kupası ön eleme ikinci tur rövanş maçında sergilediği futbolla dikkatleri çeken ve önceki gün Samsunspor maçında attığı frikik golü ile Teknik Direktör Rıza Çalımbay’ın istifasını önleyen Sergen Yalçın’ın sağ arka adalesindeki çekme deneniyle 3 hafta sahalardan uzak kalacağı belirtildi. Yıldız oyuncunun sakatlığı teknik heyette endişe yarattı.

Tedavi başladı

Kulüp Doktoru Yalçın Yavuzer tarafından genel kontrolden geçen Sergen Yalçın’ın çekilen MR’ında sağ arka adalesinde çekme olduğunun tesbit edildi. Yavuzer kuvvetli bir bünyeye sahip olan Sergen’in sezon başından bu yana çok iyi antrenman yaptığı için sakatlığını kısa sürede atlatacağına dikkat çekerek, ‘Kendisine özel fizik tedavisi uygulayacağız’ diye konuştu.

Tekmeye isyan

Attığı frikik golünü Başkan Yıldırım Demirören ve Futbol Şube Sorumlusu Kıvanç Oktay’a hediye ettiğini söyleyen Sergen Yalçın şöyle konuştu: Samsunspor maçında taraftarlarımızın tribündeki ateşli tezahüratı ile coştum. Rakip takımın presi ve tekmelerinden kurtulamadım. Sağ arka adaleme aldığım darbe ile adalemde çekme oldu. Bir an önce iyileşmek için tedaviye başladık.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz