Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Şerefiniz için F.Bahçe'yi yenin

Fenerbahçe maçı öncesinde uzun süredir para alamadıkları gerekçesiyle son iki antrenmanı boykot eden başkent ekibinin oyuncularına toplam 3 milyon 750 bin TL para yatırıldı.

DHA
SON GÜNCELLEME

Dün akşam saatlerinde hesaplarına yatırılan bu paralar doping etkisi yaratırken, bu akşamki antrenman da son anda basına açıldı. Basına ve taraftara açık antrenmanda yaklaşık 3000 taraftar yer aldı.

BİLAL VE İLHAN'I TARAFTARLAR BAĞIRLARINA BASTI

Para alamadıkları gerekçesiyle ayaklanan ve buna önayak oldukları iddia edilen Bilal ve İlhan, taraftarların en çok ilgi gösterdiği isimler oldu. Bu oyuncuları tek tek yanlarına çağıran ve destekte bulunan Ankaragücü taraftarları bu oyuncuları bağırlarına bastılar.

"ŞEREFİNİZ İÇİN FENER'İ YENİN"

Tüm takıma destek olan taraftarlar bir ara Teknik Direktör Lemerre ve yardımcısı Ümit Özat'ı da yanlarına çağırarak, "Şerefiniz için Fener'i yenin" diye tempo tuttular.

BAŞKAN AHMET GÖKÇEK ise basın mensuplarına yaptığı açıklamalarda "Kriz aşıldı. Önemli bir maça çıkacağız. Son iki haftalık periyotta yeterince yıpratıldık. İddiaların hiçbiri doğru değildir. Biz sahaya yenmek için çıkacağız" dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz