« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Şeref Yalçın'dan Deron yorumu

Beşiktaş Kulübü Amatör Şubelerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Şeref Yalçın, NBA'de süren lokavt süresince kadrolarına kattıkları ABD'li yıldız basketbolcu Deron Williams'ın transferini çok önemsediklerini söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Yalçın'ın Beşiktaş Dergisi'ne verdiği röportajdan bazı bölümler kulübün internet sitesinde yayımlanırken, Yalçın'ın, “Deron Williams'ın Beşiktaş Milangaz'da forma giymesi sadece bizim için değil, Türk basketbolu için de çok önemli. Bu yıl Deron Williams'ı izlemeye Avrupa'dan da bir çok taraftarın geleceği duyumunu alıyoruz” ifadelerine yer verildi.

Açıklamasında, bazı rakiplerinin yaptıkları önemli transferleri nasıl gerçekleştirebildiklerini sorduğunu aktaran Yalçın, “Rüya gibi transferler gerçekleştirdik. Bizden çok daha yüksek bütçeli rakiplerimiz, bu transferleri nasıl yaptığımızı soruyor. Tabi burada Beşiktaş markasının önemi büyük” diye konuştu.

Şeref Yalçın, Beşiktaş Milangaz takımı için yaklaşık 5 milyon dolarlık bir bütçe oluşturulduğunu da dile getirerek, Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Demirören ile Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören'e ne kadar teşekkür etseler az olacağını söyleyerek, “Beşiktaş'ın basketbolda ve diğer spor dallarında kalıcı olmasını istiyorsak, camia olarak hepimiz üzerimize düşen görevi yapmalıyız. Daha fazla sponsoru, daha fazla desteği arkamıza almalıyız” şeklinde görüş belirtti.

Bunları da Beğenebilirsiniz