"Cenker Tezel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Cenker Tezel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Cenker Tezel

Sere serpe

Pınar Altuğ, eşi Yağmur Atacan ve kızı Su ile çıktığı Bodrum tatiline devam ediyor.

Altuğ, önceki gün podyumlardan tanıdığı arkadaşı Esin Moralıoğlu ile Türkbükü’ndeydi. Esin Hanım’ın eşi İshak Cerit’e ait teknesini bu beldeye demirleyen arkadaşlar, birlikte sahile inip güneşlendiler.

Ulusoy’un jet-ski keyfi

Türkiye Futbol Federasyonu eski Başkanı Haluk Ulusoy, tatilini Bodrum’da, teknesinde geçiriyor. Ulusoy önceki gün Türkbükü’ne demirlediği teknesinden inip jet-ski’ye bindi. Oğlu da bu keyfe ortak olup, arkasına oturdu.

Kız arkadaşıyla tatilde

Merhum sanatçı Barış Manço’nun büyük oğlu Doğukan, Bodrum’da tatil yapıyor. Türkbükü Lola Beach’te denize girip güneşlenen Doğukan’a tatili sırasında kız arkadaşı da eşlik ediyor.

Türkbükü’nde evi var

Didem Uzel, yazı Türkbükü’nde geçiriyor. Ancak diğer ünlüler gibi otellerde değil, beldedeki evinde kalıyor. Bu yaz yeğeniyle tatil yapan Uzel, önceki gün Xuma Beach’te güneşlenen arkadaşları Esin Moralıoğlu ve Pınar Altuğ ile buluşup, sohbet etti.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI