SAKARYA HABERLERİ

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’dan Cumhuriyet Bayramı Mesajı

IHA
28.10.2015 - 12:49Son Güncelleme :

SERDİVAN BELEDİYE BAŞKANI YUSUF ALEMDAR: "29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN".

IHA

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Mesajında birlik ve beraberliğin önemine değinen Başkan Yusuf Alemdar, “Cumhuriyetimizin 92. Kuruluş yıldönümünde herkes şunu iyi bilmelidir ki; aziz milletimiz geçmişte olduğu gibi bugün de, yarında oynanan tüm oyunlara asla müsaade etmeyecek ve gereken cevabı verecektir. Nasıl ki Çanakkale’de aynı cephede, aynı safta, farklı dil, kültür ve inancı taşıyan milletimiz yan yana, omuz omuza mücadele verdiyse; bugün de aynı kararlılıkla ve birliktelikle mücadeleye devam edecektir” dedi.
Millet olarak bugün en önemli şeyin tüm farklılıklara rağmen bölünmez bütünlüğe sımsıkı sarılmak olduğunu ifade eden Başkan Yusuf Alemdar, “Millet olarak, içeride ve dışarıda ülkemiz üzerine oynanan tüm oyunlara ve planlara karşı yek vücut olursak işte o zaman Türkiye Cumhuriyeti ilelebet yaşamaya devam edecektir. Bu vesileyle başta büyük önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Cumhuriyetimizin bekası uğruna canlarını seve seve feda aziz şehitlerimizi bir kez daha rahmetle anıyorum. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun” ifadelerini kullandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Sakarya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Sakarya ilinden Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’dan Cumhuriyet Bayramı Mesajı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 12 49’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’dan Cumhuriyet Bayramı Mesajı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı