Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Serdar'dan, kaleci Volkan'a destek

Fenerbahçe'de sakatlığı nedeniyle bir süredir takımdan ayrı kalan Serdar Kulbilge, yokluğunda kalede görev alan takım arkadaşı Volkan Demirel'e destek verdi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Geçtiğimiz pazartesi günü başarılı bir ameliyat geçirerek ön çapraz bağları onarılan kaleci Serdar, kulübün resmi internet sitesine yaptığı açıklamada, Volkan'ın gerek Şampiyonlar Ligi'nde, gerekse Turkcell Süper Lig'de bundan sonra göstereceği performansın tüm taraftarları memnun edecek düzeyde olacağını savunarak, şunları söyledi:
"Ben sakatlandıktan sonra kalemizi devralan Volkan'ın bundan sonra her zamankinden fazla desteğe ihtiyacı var. En küçük bir olumsuz harekette Volkan'a aleyhte tezahürat yerine, destek vermek gerekiyor. Özellikle Şampiyonlar Ligi maçlarımız çok önemli. Elimizde büyük bir avantaj varken, taraftarlarımız sadece diğer oyuncularımıza değil, Volkan'a da destek vermeliler. Zaman zaman basınımız Fenerbahçe'nin hala kaleci ihtiyacının olduğunu gündeme getiriyor. Gerek Volkan Babacan, gerekse Mert ve Necati, kendilerine verilecek görevi en iyi şekilde becerecek cinsten oyuncular. Özellikle Volkan Demirel inanılmaz tecrübeli, ama ligde alınan sonuçlara göre ona bence haksızlık yapılıyor. Biraz sabırlı olunduğu zaman ortaya çıkacak sonuçların neler olacağını hepimiz göreceğiz."

Serdar, geçirdiği sakatlığın talihsizlik olduğunu da ifade ederek, "Her şeye rağmen ameliyat olduğum için artık kafamda en ufak bir soru işareti kalmadı. Aslında ameliyat olmadan da oynayabilirdim, ama her antrenman veya maç esnasında kafamın köşesinde, sakatlığım ile ilgili sıkıntılar olacaktı. Şimdi çok rahatım. Ameliyat sonrası ilk tedaviler süreyi çok süratli bir biçimde geçireceğimi müjdeliyor. İnşallah kısa sürede toparlanıp tekrar kaleme döneceğim" dedi.

Ameliyatın ardından Samandıra Tesisleri'nde tedavisini sürdüren sarı-lacivertli takımın kalecisi, sağ ayağının dizden açılıp kapanması ve esnemesi ile ilgili ilk çalışmaların olumlu geçtiğini ve ameliyat sonrası tedavinin beklediğinden erken biteceğine inandığını açıkladı.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler