GeriFutbol Serdar Taşçı'ya davul zurnalı karşılama
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Serdar Taşçı'ya davul zurnalı karşılama

Serdar Taşçı'ya davul zurnalı karşılama
refid:20766440 ilişkili resim dosyası

Bundesliga ekiplerinden Stuttgart'ın kaptanı Serdar Taşçı, memleketi Artvin’in Yusufeli İlçesi'nde davul zurna ile karşılandı.

Tatil için babası Nihat Taşçı ile birlikte memleketi Yusufeli’ne gelen Serdar Taşçı, ilçe merkezine 9 kilometre uzaklıktaki Sukavuşumu mevkisinde akrabaları ve ilçe halkı tarafından 50 araçlık konvoyla karşılandı. Davul – zurna eşliğinde hemşehrileriyle halay çeken Serdar Taşçı, daha sonra ilçe merkezinde tur attı. Açıklamalarda bulunan Serdar Taşçı, Yusufeli’nde olmaktan dolayı büyük mutluluk duyduğunu belirterek, “Sevenlerimle ve akrabalarımla özlem gidermek müthiş bir duygu. Türkiye’den de teklifler alıyorum ama şu anda oynadığım takımdan memnunum. 2014 yılına kadar sürecek bir sözleşmem var. Fakat iyi bir takımdan gelecek teklifleri de düşünebilirim” dedi.

Babası Nihat Taşçı ise oğluyla gurur duyduğunu if1ade ederek, “Ben ilk futbol oynadığım yıllarda babamdan sürekli azar işitirdim. Fakat Serdar futbol oynamak istediği zaman hemen kulübe yazdırdım” ifadesini kullandı.

İlçe halkının büyük ilgisiyle karşılanan Serdar Taşçı, uzun süre ilçe merkezinde dolaştı ve hemşehrileriyle sohbet etti, hatıra fotoğrafı çektirdi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle