« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Serdar: Rakibin adını ilk kez duydum

Şampiyonlar Ligi 3.Ön Eleme Turu'nda FC Vaslui ile eşleşen Fenerbahçe'de Serdar Kesimal, rakiplerinin ismini ilk defa duyduğunu söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Serdar Kesimal, Sabah saatlerinde yapılan antrenmanın ardından Şampiyonlar Ligi kurasını değerlendirdi.

Genç futbolcu, "Çok iyi bir kamp dönemi geçiriyoruz. Rakibimiz de belli oldu. O maça kadar hazır duruma geleceğiz. Vaslui'yi ilk defa duydum. Kaliteli bir kadromuz var. Her oyuncu birbirinden değerli. Tabii ki herkes oynamak istiyor ve bu doğrultuda elinden geleni yapmak istiyor. Önemli bir sakatlığımız yok; inşallah böyle devam eder. Her oyuncunun hayali Şampiyonlar Ligi'nde oynamak. Biz şu anda ön elemedeyiz. İnşallah Şampiyonlar Ligi'ne katılırız. Takım ruhu ve birlikteliğimiz bizi ayakta tutan. Geçen sene bu bizi ayakta tuttu. İnşallah bu böyle devam eder." şeklinde konuştu.

"HER RAKİP ZORDUR"

Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda Romanya'nın FC Vaslui takımıyla eşleştiğinin belli olmasının ardından değerlendirme yapan antrenör İsmail Kartal, "Rakibimizi fazla tanımıyoruz. Burada hazırlıklarımızı sürdürürken teknik heyetle ön elemedeki muhtemel rakiplerimizin maçlarını izledik. Bu sene de çok önemli transferler yaptılar. Tek amacımız var. İlk turu geçip Şampiyonlar Ligi ve play-off maçını da kazanıp gruplara kalmak istiyoruz. Kampta her şey yolunda gidiyor. Çalışma ortamı çok iyi. Önemli bir sakatımız olmadan çok istekli ve arzulu çalışmalara devam ediyoruz. Bunu da en iyi şekilde değerlendirip ideale yakın kadromuzla Vaslui karşısına çıkmak istiyoruz" dedi.

Zayıf ve güçlü diye bir ayrım yapmadıklarını ifade eden Kartal, "Her rakip zordur. Önemli olan sizin sahada ortaya koyduğunuz performanstır. Biz her rakibimizi en zor ve en önemli rakip olarak görüyoruz. Vaslui karşısında turu geçmek için elimizden geleni yapacağız" diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz