« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Serdar Özkan: Türk Bayrağı için oynuyoruz

Avrupa Şampiyonası 2. Eleme Grubu'nda yarın Ukrayna ile karşılaşacak olan Ümit Milli Takımı'nın yıldız oyuncusu Nuri Şahin, hedefinin (A) Milli Takım forması giymek olduğunu ifade ederek, “Euro 2008'e (A) Milli Takımla birlikte gideceğime inanıyorum” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Yaş olarak şu anda hala Ümit Milli Takım'da oynayabildiğini dile getiren Nuri, “Ümit Milli ya da (A) Milli Takım fark etmez, yaş olarak ümit milli takımda oynayabilirim. Hocalarımız böyle uygun gördü, ama benim hedefim (A) Milli Takım. Euro 2008'e (A) Milli Takımla gideceğime inanıyorum” diye konuştu.

Genç oyuncu Ukrayna ile oynayacakları maçta da 3 puana ulaşmayı hedeflediklerini belirterek, “İnşallah (A) Milli Takım bugün Moldova'yı yener, biz de yarın 3 puan alıp yolumuza devam ederiz” ifadesini kullandı.

SERDAR: “TÜRKİYE VE TÜRK BAYRAĞI İÇİN...”

Teknik Direktör Fatih Terim tarafından Malta ve Macaristan maçları için (A) Milli Takım kadrosuna alınan ancak bu kez Ümit Milli Takım kadrosuna dahil edilen Serdar Özkan ise hangi takımda oynadığının önemli olmadığını, sonuçta Türkiye ve Türk Bayrağı için mücadele edeceğini söyledi.

Milli takımların her kategorisinin çok önemli olduğunu kaydeden Serdar, “(A) milli, ümit milli, genç milli takım. Hiç fark etmez, burada da Türk Bayrağı ve Türkiye için oynuyoruz. Yarın da ben güzel bir futbol oynayıp, gol atıp sevincimi katlamak istiyorum” dedi.

Sardar, Ukrayna maçının öneminin bilincinde olduklarını ifade ederek, ilk maçta yendikleri rakiplerini, yarın da zayıf yönlerini iyi değerlendirerek mağlup etmek istediklerini sözlerine ekledi.


Bunları da Beğenebilirsiniz