Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Serdar Özkan: İlk ikiye gireceğiz

Beşiktaş'ın Liverpool ile yaptığı ve 2-1 kazandığı Avrupa Şampiyonlar Ligi maçının golcülerinden Serdar Özkan, grupta ilk 2 takım arasına girerek bir üst tura çıkacaklarına inandığını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Liverpool maçının golcüleri Serdar Özkan ve Bobo, terörle mücadele sırasında şehit olan askerler için, kulübün resmi ürünlerini satan Kartal Yuvası'nın ürettiği özel tişörtleri giyerek, asker selamı verdi. Kulübün resmi internet sitesi için fotoğraf da çektiren oyunculardan Serdar Özkan, “Ülkemizin içinde bulunduğu bu hassas dönemde, milletimizi bir maçta da olsa sevindirdiğimiz için çok mutluyuz. Bundan sonraki maçlarımızda da tüm ulusumuzun bize destek olduğunu bilerek mücadelemizi sürdüreceğiz. Elde edeceğimiz galibiyetlerle, Şampiyonlar Ligi'nde grubumuzda ilk ikiye girerek bir üst tura çıkacağımıza inanıyorum” diye konuştu.

Brezilyalı futbolcu Bobo da Şampiyonlar Ligi'nde Liverpool ile başlayan galibiyet serisinin, bundan sonraki maçlarda da sürmesi için ellerinden geleni yapacaklarını kaydetti.


Bunları da Beğenebilirsiniz